hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Meltem Yılmazkaya duygusal bir not paylaştı

  Meltem Yılmazkaya duygusal bir not paylaştı
  expand

  Show TV'de yayınlanan 'Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosunda yer alan Meltem Yılmazkaya, müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile aşk pozunu duygusal bir notla takipçilerinin beğenisine sundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir süredir müzisyen Kadir Doğan ile aşk yaşayan oyuncu Meltem Yılmazkaya, geçtiğimi yıl haziran ayında babasını kaybetmişti. Acı haberi Instagram üzerinden duyuran oyuncu, "Dün gece babamı kaybettik. Yarın defnedilecek. Mesaj ve telefonlara dönemiyorum. Kusuruma bakmayın. Allah herkesten razı olsun" ifadelerini kullanmıştı.

  Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Meltem Yılmazkaya bu kez aşka geldi. Show TV'de izleyici karşısına çıkan 'Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosuna yer alan Yılmazkaya, sevgilisiyle objektif karşısına geçti.

  Doğan ile deniz kenarında çekilen aşk pozunu sosyal medya hesabından yayınlayan 37 yaşındaki oyuncu, paylaşımına şu ifadeleri not düştü:

  "Bir hikayenin içinde, birbirinizi kaybedip bulabilirsiniz. Arada gülüp arada ağlayabilirsiniz, kopup sonra sımsıkı sarılabilirsiniz. Her hikaye aynı başlamaz, çirkini bile dünya güzeli yapabilirsiniz. Her şey emek, her şey inanç, her şey umut... Ele ele dünyayı güzelleştirebilirsiniz. Sonrası günlük güneşlik, sonrası ufuk çizgisinde iyot kokusu... Çek içine nefes! Misim..."
   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow