Menajerimi Ara neden yok, yeni bölüm ne zaman? STAR TV yayın akışı 16 Mayıs Pazar

Menajerimi Ara neden yok, yeni bölüm ne zaman? STAR TV yayın akışı 16 Mayıs Pazar

Menajerimi Ara neden yok, yeni bölüm ne zaman? STAR TV  yayın akışı 16 Mayıs Pazar

Pazar günleri ekranda olan Menajerimi Ara dizisinin Star TV yayın akışı içerisinde yer almamasının ardından dizinin takipçileri “Menajerimi Ara neden yok?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Menajerimi Ara yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, dizi neden yok?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Haftanın son gününde ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm tanıtımı henüz yayınlanmadı. Projenin Pazar günü yayın akışı içerisinde de yer almamasının ardından dizinin takipçileri araştırmaya başladı.

MENAJERİMİ ARA NEDEN YOK?

Dizinin gelecek bölümünün tanıtımının yayınlanmamasıyla birlikte yeni bölümün bu akşam ekranda olmayacağı kesinleşti. Aynı zamanda 16 Mayıs’taki yayın akışı içerisinde de yer almamasıyla birlikte bu durum teyit edildi. Dizinin neden yayınlanmadığı ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de bayram haftasında diğer bazı diziler gibi ekranda olmamayı tercih ettikleri düşünülüyor.

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Final ya da sezon finali kararı duyurulmadığı için dizinin yeni bölümünün 23 Mayıs 2021 Pazar günü kaldığı yerden takipçileriyle buluşmaya devam etmesi bekleniyor.

STAR TV YAYIN AKIŞI 16 MAYIS 2021 PAZAR

12:00 Tülin Şahin ile Moda

13:00 Hokkabaz

15:45 En Güzel Bölüm

16:00 Kağıt Ev tekrar

18:45 Star Haber

20:00 Düğün Dernek 2 Sünnet

22:30 Düğün Dernek 2 Sünnet tekrar

00:45 Neşeli Hayat