hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merak edildi: Yasak Elma Cenk kimdir? Yasak Elma dizisinde Cenk kaç yaşında? Cansel Elçin hangi dizilerde oynadı?

  Merak edildi: Yasak Elma Cenk kimdir Yasak Elma dizisinde Cenk kaç yaşında Cansel Elçin hangi dizilerde oynadı
  expand

  Yasak Elma dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Dizinin Cenk adlı karakteri dikkat çekti. Cansel Elçin'in hayat verdiği Cenk karakteri bir finans müdürüdür. İşte Cansel Elçin’e dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yasak Elma dizisinin oyuncuları arasında Cansel Elçin yer alıyor. Cansel Elçin dizide Cenk’i canlandırıyor. Peki ama FOX TV'nin yeni dizisi Yasak Elma'da Cenk’i kim oynuyor?

  Yasak Elma Cenk kimdir?

  Yasak Elma'da banka finans müdürü Cenk karkakterine Cansel Elçin hayat veriyor. Cenk ile Handan'ın yolları kesişerek Yasak Elma ailesine bela olmaya hazırlanacaklar.

  20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire de doğdu. Fransa'da büyüyen Elçin Türkiye'de ilk kez Kırık Kanatlar adlı dizi de yer almıştır.

  Cansel Elçin ilk ve ortayı Paris’te Lycée Racine’de okumuştur. Daha sonra ekonomi ve sosyal bilimler okumuştur. 

  Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’te tiyatro dersleri almıştır. Gérard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin ders verdiği Ecole Florent'te Audrey Tautou’yla aynı sınıfta okumuştur.

  Dahas onra New York’ta Actor's Studio’u kuran Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri almıştır. Okulu dereceyle bitirmiştir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kendisi gibi oyuncu olan şimdilerde Baba dizisinde yer alan Afili Aşk dizisinin Ceyda'sı Zeynep Tuğçe Bayat ile evlidir. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow