hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merak uyandırdı: ''Çöpçüler Kralı oyuncuları kimdir?'' Çöpçüler Kralı müziği! Kemal Sunal Çöpçüler Kralı nerede çekildi?

  Merak uyandırdı: Çöpçüler Kralı oyuncuları kimdir Çöpçüler Kralı müziği Kemal Sunal Çöpçüler Kralı nerede çekildi
  expand

  Kemal Sunal, Şener Şen ve Ayşen Gruda'nın başrolünde yer aldığı Çöpçüler Kralı bugün televizyonda ekrana geliyor. Birçok izleyici Çöpçüler Kralı filminin oyuncularını ve çekim yerini araştırıyor. İşte Çöpçüler Kralı oyuncuları isimleri!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  SHOW TV'de yayınlanan Çöpçüler Kralı filminin başrol oyuncuları ve karakterleri araştırılıyor. Çöpçüler Kral filminin konusu, müziği ve çekim yeri merak uyandırdı. 

  Çöpçüler Kralı oyuncuları

  Aksiyonu hiç bitmeyen ve birbirinden tuhaf kişilerin yaşadığı matrak bir mahallede çöpçülük yapan Apti, mahallenin biricik kızı Hacer'e aşıktır. Temizlikçilik yapan Hacer ise bu aşka karşılık vermez. Hacer kendisine aşık olan zabıta memuruyla evlenmeyi ister ancak erkek kardeşleri bu evliliğe karşı çıkar. Yine de umudunu kaybetmeyen Apti, genç kızın gönlünü çalabilmek için her şeyi yapar. Ancak parasızlık nedeniyle Hacer'i elde etmesi imkansızdır. Ta ki tesadüf eseri bir gazinoya girene kadar. Apti türlü tesadüfler sonucunda bu talihini geri çevirecek, hayallerini gerçekleştirecektir.

  Çöpçüler Kralı oyuncuları ve karakterleri 

  Çöpçüler Kralı oyuncuları arasında; Kemal Sunal, Şener Şen ve Ayşen Gruda yer alıyor. 

  Kemal Sunal - Apti Şakrak

  Şener Şen - Zabıta Şakir

  Ayşen Gruda - Hacer

  İhsan Yüce - Hacer'in Babası

  Çöpçüler Kralı nerede çekildi?

  Çöpçüler Kralı, İstanbul'da çekildi. 1977 yılında yapılan, 1 Şubat 1978 tarihinde gösterime giren Çöpçüler Kralı filminin çekimleri Beyoğlu'nun Cihangir semtinde yapıldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow