hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merak uyandırdı: Kardeşlerim Melisa kimdir, ayrıldı mı? Damlasu İkizoğlu'nun oynadığı diziler merak edildi!

  Merak uyandırdı: Kardeşlerim Melisa kimdir, ayrıldı mı Damlasu İkizoğlunun oynadığı diziler merak edildi
  expand

  Kardeşlerim dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Kardeşlerim oyuncu kadrosunda yer alan Melisa karakteri dikkat çekti. Kardeşlerim Melisa karakterini Damlasu İkizoğlu canlandırıyor. İşte Kardeşlerim Melisa kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir, hangi dizilerde oynadı?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kardeşlerim dizisinin Melisa karakteri araştırılıyor. Damlasu İkizoğlu’nun canlandırdığı Melisa karakteri 17 yaşındadır. İşte Damlasu İkizoğlu’nun canlandırdığı Kardeşlerim Melisa karakteri hakkında bilgiler…

  Kardeşlerim Melisa kimdir?

  Kardeşlerim Melisa’ya Damlasu İkizoğlu hayat veriyor. 17 yaşında. Sınıf ayırmadan herkese karşı içten, cana yakın ve duyarlı bir genç kız. Merhamet ve vicdan duygularına babasının aksine en yoğun şekilde hakim, aşık olmasıyla iyice hassaslaşan ince ruhlu bir aşık.

  Damlasu İkizoğlu kimdir, kaç yaşında?

  Kardeşlerim dizisinde Melisa'yı canlandıran Damlasu İkizoğlu 1998 yılının Temmuz ayında dünyaya geldi. İkizoğlu aslen Antalya doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Temel Oyunculuk eğitimi ile BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

  Oyunculuk kariyerine günümüz itibariyle Renda Güner Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak devam etmektedir. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda başarı ile sahne almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow