magazin haberleri

Meral Kaplan: Annemi ve kardeşimi dövdüğüm…

Oyuncu Meral Kaplan, yardımcısını ve annesini darbettiğini iddialarını Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında yanıtladı. ‘Psikolojim bozuktu kimseye vurmuyorum, itiyorum’ dedi. Programa katılan abla Yıldız Kaplan da kardeşinden şiddet görmediğini söylerek görüntüler üzerinden yardımcıyı suçladı.Ünlü oyuncu Meral Kaplan evinde yardımcısını ve annesini darbettiğini iddialarını Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında yanıtladı.
Oyuncu o günlerde psikolojik olarak çok zor durumda olduğunu bir travma geçirdiğini anlattı.
Kaplan 'Bunlar beni öldürecek mi' diye bir düşünceye girdiğini söyledi. Doktor bana, beyin kanaması geçirmek üzere olduğumu, inme inmek üzere olduğunu söyledi.
Geçtiğimiz yıl çocuğunun bakıcısı tarafından dövüldüğünü iddia ederek şikayetçi olan Meral Kaplan'ın, bakıcıyı, annesini ve kız kardeşini darbettiği iddia edilen görüntüler ortaya çıktı.
Kaplan iddiaları kesin bir dille yalanlarken, ‘Eşim evime gizli kamera sistemleri kurmuş, ses kayıtlarımı ve görüntülerimi alıyor’ dedi. Annesini ve kardeşine vurmadığını söyleyen oyuncu görüntülerin montaj olduğunu söyledi.
Boşanma aşamasında olan Kaplan halen boşanmak üzere olduğu eşiyle aynı binada altlı üstlü oturuyor. Bu görüntülerin davalık olduğu eşi tarafından bilinçli olarak çocuğunun velayetini almak için organize edildiğini söyledi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS