hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merve Boluğur'un takipçisine verdiği yanıt sosyal medyayı salladı

  Merve Boluğurun takipçisine verdiği yanıt sosyal medyayı salladı
  expand

  Oyunculuğu bırakıp müziğe yönelen Merve Boluğur, önceki gün şarkı çıkardığını duyurdu. ‘Şşşşttt’ adlı şarkısıyla sosyal medyada çok konuşulan ünlü oyuncu yeni YouTuber ve şarkıcı Merve Boluğur'un sosyal medyada takipçisine yazdığı yorum gündem oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Acemi Cadı, Küçük Sırlar, Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda rol almış olan oyuncu Merve Boluğur, ekranlara mola verdi. 34 yaşındaki güzel, müzik alanında ilerleme kararı aldı. Boluğur, yeni şarkısı ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

  Merve Boluğur, sözlerini kendisinin yazdığı, aranjesini Mert Aydın'ın yaptığı yeni şarkısını Instagram'da yayınladı ve şu notu düştü:

  "Sözler: Şşşşttt benden gitmemişsin gittiğini sanmışsın anca. Piişşşt kendine gelememişssin ölüyorsun anlasana. Acıttığın 'geçmiş' artık koymaz ki bana. Kimse kesmez seni hadi gölgelerde ara. Tehlike çanları çalıyor dayanabilir misin? Geliyorsun şeytanına:) Hadi dizginle beni birleştir, al aşk işte bu doya doya. Senin kalbini alacağım istediğimde de çıkarıp oynayacağım. Rap kısmı her yanımız ateş alanı. O duygu bizi tutsak etti içine. Bir ben senden geçir kendinden. Duvarlar aşk diye haykırıyor. Tutkuları boylayalım arzular örtüstüğünde. Sesler çığlıkları alt etsin. Tenler birbirini ölesiye sevsin."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Merve Boluğur’un yeni şarkısına bir takipçisi şu yorumu yaptı:

  Dedem yoğun bakımda yatıyordu. Bu şarkıyı dinledikten sonra hakkı rahmetine kavuştu, huzura erdi. Sağol Merve ablam.
  Boluğur ise bu mesaja şu yanıtı verdi:

  Ne güzel yardımcı oldum, mirası aldınız inşallah.

  2015 yılında nikâh masasına oturduğu popçu Murat Dalkılıç'tan Eylül 2017'de tek celsede boşanan Merve Boluğur, sonrasında flörtleri olsa da aradığı mutluluğu bir türlü bulamadı. Son olarak şarkıcı Emre Kaya ile haklarında çıkan haberleri ise "'Arkadaşım' demiştim. Aşık olduğumda söylerim. İlişki yok, iş var" diyerek yalanladı.

   

  Merve Boluğur bir kadın hayranının “Neden senin gibi özgüvenli olamıyorum?” sorusuna şu yanıtı verdi; "Herkesin bu hayattan tat alma kafası başkadır. Ben özgürlüğümden ödün vermem." "Kulağımı tıkar, bildiğimi okur, yolumdan şaşmam. Mezara tek başıma gireceğim ben." Boluğur, en sevdiği dört hobisini de şöyle sıraladı; "Resim çizmek, motor kullanmak, wakeboard yapmak, bisiklete binmek."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow