hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Merve Çağıran'dan tatil pozları

  Merve Çağırandan tatil pozları
  expand

  Meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile yaklaşık 1.5 yıl süren ilişkisiyle bir dönem adından sıkça söz ettiren Merve Çağıran, tatil paylaşımıyla magazin gündemine geldi. Instagram'da bikinili pozlarını yayınlayan güzel oyuncu, fit haliyle dikkat çekerken, binlerce beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Merve Çağıran ile İsmail Hacıoğlu’nun ‘Çocuk’ dizisindeki arkadaşlıkları, 2020 yılında aşka dönüşmüştü. Hacıoğlu, sosyal medyada Çağıran'la çekilen siyah beyaz fotoğrafı, "10 üzerinden 12 siyah beyaz" mesajı ile paylaşarak birlikteliği ilan etmişti. İkilinin ilişkisi yaklaşık 1.5 yıl sürmüştü.

  Hacıoğlu ile dört yıl evli kalan Duygu Kumarki, evliliklerinin bitmesinin nedeni olarak Çağıran’ı göstermişti. Kumarki, Çağıran ve eski eşinin boşanma gerçekleşmeden aşk yaşadığını öne sürmüştü. Ünlü oyuncular ise bu iddiaları yalanlamıştı.

   

  Merve Çağıran, ilişkileri ilk ortaya çıktığında kendisi için yapılan "yuva yıkan kadın" yorumlarına "Birlikteliğimiz iyi, süper gidiyor. Hiçbir şey beni rahatsız etmez. Yuva yıktığım falan yok" şeklinde karşılık vermişti.

   

  Son olarak Şubat 2022'de final yapan 'Kalp Yarası' dizisinde kamera karşısına geçen Merve Çağıran, havaların ısınmasıyla birlikte tatile çıktı.

   

  Deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkaran 30 yaşındaki güzel, bikinili pozlarını 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Adımda yılların sınırsız adımları" mesajının yer aldığı paylaşıma beğeni yağdıran takipçileri, Merve Çağıran'a; "Doğallık dediğin", "Muhteşem" ve "Kraliçe" şeklinde övgü dolu yorumlarda bulundular.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow