Miley Cyrus’un jetine yıldırım çarptı

Miley Cyrus’un jetine yıldırım çarptı

Miley Cyrus’un jetine yıldırım çarptı

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus'un ekibiyle birlikte yolculuk yaptığı jetine yıldırım çarptı. Cyrus havada korku dolu anlat geçirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2006-2011 yılları arasında yayınlanan Disney dizisi 'Hannah Montana' ile şöhreti yakalayan Miley Cyrus ve ekibi Güney Amerika turnesi için yolculuk ederken havada korku dolu anlar yaşadı.

Paraguay’ın başkenti Asunción’a gitmekte olan özel jet, yıldırım çarpması sebebiyle acil iniş yapmak zorunda kaldı. Durumu iyi olan Cyrus, bir mesaj yayınlayarak hayranlarına güvende ve iyi olduğuna dair bilgi verdi.

Turne kapsamında Güney Amerika’yı gezen 29 yaşındaki şarkıcı, kazadan önce Arjantin’de hayranlarıyla buluşmuştu. Öte yandan Cyrus, geçtiğimiz yıl 14 yaşında hayat vermeye başladığı Hannah Montana karakterinin kendisinde kimlik krizi yarattığını söylemişti.

Sosyal medya üzerinden katıldığı bir podcast'te konuşan şarkıcı, "Bir kimlik krizinden bahsediyorum. Aslında dizinin konsepti şuydu: Bu karakter olduğunda yani bu ikinci kişiliğe sahip olduğunda değerlisin. Milyonlarca hayranın var ve dünyanın en büyük yıldızısın" demişti.

Cyrus kendisi olduğunda ve peruk takmadığında kimsenin kendisini umursamadığını, artık bir yıldız olmadığını düşündüğünü belirtti ve "Hannah Montana olmadan kimsenin beni umursamadığı düşüncesi kafamın içine işlemişti" ifadelerini kullanmıştı.