magazin haberleri

Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ferman kurtuluyor!

Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ferman kurtuluyor!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı Ferman’la ilgili sevindirici haberin geleceğini gösterdi. Hastaneden yaşanan virüs paniğinin ardından oluşturulan karantina bölgesinde rahatsızlanan isimlerden olan Ferman son bölümde bilincini kaybetmişti. Peki, Mucize Doktor 21. bölümde Ali Vefa neler yapacak?

Mucize Doktor fragman videosu hastanede yaşanan paniğin kontrol altına alınacağını gösterdi. Ölümlerin meydana gelmesiyle birlikte hastanede karantina bölgesi oluşturan doktorlar ciddi tedbirler almıştı. Rahatsızlanan Ferman’ın Mucize Doktor 21. bölümde iyileşmesi ise herkesi sevindirecek.


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ


Yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane ekstrem önlemler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır.


Ekip bir yandan içeride kalanlara sağlık hizmeti sunmaya bir yandan da salgınla mücadele etmeye uğraşır. Ve sonunda ekipten biri de hastalığa yakalanır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS