hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir? Mustafa Kaya ve kızı Irmak kaç yaşında? Müge Anlı Seyhan Mustafa Kaya olayı!

  Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir Mustafa Kaya ve kızı Irmak kaç yaşında Müge Anlı Seyhan Mustafa Kaya olayı
  expand

  Marmaris'te apart işleten Seyhan Kaya olayı Müge Anlı izleyicileri tarafından araştırılıyor. Son dakika bilgisine göre; Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mustafa Kaya olayı gündem oldu. 25 yıllık albay emeklisi eşini üç yıldır göremeyen Seyhan Kaya, Müge Anlı canlı yayınına katıldı. Marmaris’te apart işleten Kaya çiftinin arasına görümce mi girdi? Görümce – gelin tartışması Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında gerçekleşti. Peki ama Irmak Naz Kaya instagram adresi nedir? İşte Müge Anlı'nın konukları Irmak Naz Kaya, Seyhan Kaya, Mustafa Kaya ve Sibel Kaya'ya dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Irmak Naz Kaya, Seyhan Kaya, Mustafa Kaya ve Sibel Kaya olayı Müge Anlı izleyicileri tarafından araştırılıyor. Üç yıl önce Marmaris'te eşi Mustafa Kaya ile apart işleten Seyhan Kaya eşiyle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Seyhan Kaya, emekli albay olan Mustafa Kaya'yı üç yıldır göremediğini dile getirdi. Seyhan Kaya, "Kocamı saklayan kişi görümcem" dedi. Peki ama Irmak Naz Kaya instagram adresi nedir?

  Marmaris'te olay: Seyhan Kaya ve Mustafa Kaya olayı nedir?

  Aile kavgası olarak nitelendirilen Mustafa Kaya olayı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ilginç anlar yaşanmasına neden oldu. Seyhan Kaya, görümcesine ve kocasının ilk eşinden olan kızına birbirinden sert suçlamalarda bulundu. Görümcesine, 'hırsız, dolandırıcı, sahtekar' diyen Kaya, "Kocamı maddi geliri iyi olduğu için kaçırdılar'' şeklinde konuştu.
  Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir Mustafa Kaya ve kızı Irmak kaç yaşında Müge Anlı Seyhan Mustafa Kaya olayı


  Seyhan Kaya'dan Görümcesine: Tam bir karayılan!

  25 yıllık eşini üç yıldır görmediğini ifade eden Seyhan Kaya, "Görümcem tam bir karayılan. Ormanının içine yemeyip içmeyip yaptığımız apartımızı satmak istiyorlar. Daha önce müşteri götürmüşler ama tapu işlemlerini yapan memur, eşimin sağlık durumunu fark edip onay vermemiş" sözlerini kullandı.

  Görümcesinin Müge Anlı canlı yayınına bağlanmasının ardından sinirlerine hakim olamayan Seyhan Kaya, birbirinden ilginç suçlamalarda bulundu. Görümcesinin dolandırıcı olduğunu iddia eden Kaya, yuvasının dağılmasına izin vermeyeceğini tekrarladı.

  Son dakika: Müge Anlı Seyhan Kaya kimdir Mustafa Kaya ve kızı Irmak kaç yaşında Müge Anlı Seyhan Mustafa Kaya olayı


  Sibel Kaya kimdir?

  Mustafa Kaya'nın ilk eşinden olan kızı Sibel Kaya da Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlandı. Babasının yanında olduğunu söyleyen Sibel Kaya ile Seyhan Kaya arasında sert bir tartışma yaşandı. Kaya Ailesi'nin telefonda birbirlerine girmesi üzerine müdahale eden başarılı programcı Müge Anlı ise aile üyelerinin bir araya gelerek tartışmasının daha sağlıklı olacağını ifade etti.
  Müge Anlı'daki emekli Albay Mustafa Kaya kendisini "Musti'cim minik kuşum" diye seven Seyhan Kaya ile buluştu. Maaile Müge Anlı stüdyosunda izleyiciyi ekran başına kilitledi. 2.5 yıldır eşini görmediğini ifade eden ve Müge Anlı'dan yardım isteyen Seyhan Kaya ve kızı Irmak Kaya, Müge Anlı sayesinde emekli Albay Mustafa Kaya'ya kavuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow