hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Müge Anlı Sinan kimdir, tutuklandı mı? Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan intihar mı etti?

  Müge Anlı Sinan kimdir, tutuklandı mı Arife Gökçe bulundu mu Sinan Sardoğan intihar mı etti
  expand

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe kaybı ele alınıyor. Stüdyoda bulunan isimler arasında Sinan Sardoğan dikkat çekti. Sinan Sardoğan, Arife Gökçe kaybında baş şüpheli olarak yer alıyor. Ayrıca yaptığı açıklamalarda Müge Anlı'yı tehdit etmesi de sosyal medyada çok konuşuldu. Peki ama Sinan Sardoğan kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sinan Sardoğan kimdir? sorusu merak ediliyor. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arife Gökçe kaybı ele alınıyor. Peki ama Sinan Sardoğan kimdir?

  Sinan Sardoğan kimdir?

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen 64 yaşındaki Arife Gökçe'nin kaybıyla ilgili Sinan Sardoğan şüphelerin odağında yer alıyor. Sinan Sardoğan, Arife Gökçe ile aynı köyün komşusu olarak biliniyor. Sinan Sardoğan'ın hakkında 'Sapık' iddiaları ortaya atıldı. 

  Sapık mesajları ortaya çıkan Sinan Sardoğan, Müge Anlı'nın pazartesi günü yaptığı yayının finalinde itiraflarda bulundu. İddiasına göre o gün akrabası olan Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan ile Arife Gökçe'nin evine gittiler. Kadir "Arife yenge bir dışarı gelir misin' diye seslendi ve yaşlı kadın kapıya çıkınca ensesine odunla vurup bayılttı. Kadını kucaklayan Kadir, Mustafa Karaaslan'ın arabasına bindirip kaçırdı.

   

  Sinan Sardoğan o gün hiç görmedim dediği Arife Gökçe'nin kaçırıldığını iddia edince Müge Anlı onunla kamera arkasında konuştu. Sinan Sardoğan'ın kayıt dışı yaptığı o konuşmada, Kadir ve Mustafa'nın kaçırdıkları Arife Gökçe'yi tecavüz ettiklerini söyledi. Sinan Sardoğan kendisinin onlarla gitmediğini ve kadına tecavüz etmediğini iddia etti.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow