Muhammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi ne iş yapıyor?

A A

29.06.2021 - 07:06 Son Güncelleme:

Dönem dönem Şeyma Subaşı’nın paylaşımları nedeniyle merak konusu olan sevgilisi Muhammed Al Saloussi, bu sefer de ayrılık haberleriyle gündemde. Lüks hayatını sosyal medyada gözler önüne seren Subaşı'nın evlilik hazırlığı içinde olduğu Muhammed Al Saloussi ile ayrıldığı konuşuluyor. Ayrılık haberlerini doğrulayan Şeyba Şubası'nın açıklaması sonrasında Muhammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi ne iş yapıyor? soruları magazin gündeminde yerini aldı. İşte Mısırlı genç Muhammed Al Saloussi hakkında detaylar..

Muhammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi ne iş yapıyor?

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Seyma Şubaşı, bir süredir Muhammed Al Saloussi ile aşk yaşıyordu. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi ilgili paylaşımları sonrasında Muhammed Al Saloussi hayatı merak konusu oldu. Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin evlilik teklifi kabul eden ve hamileliğini açıklayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu doğrulamış ve bebeğini düşürdüğünü açıklamıştı. Şimdi ise ayrıldıklarını açıklaması olay oldu. Peki, kim bu Muhammed Al Saloussi, ne iş yapıyor, kaç yaşında? İşte hayatıyla ilgili detaylar..

Sosyal medyada dikkat çeken paylaşımların ardından Muhammed Al Saloussi'nin kimliği de uzun süredir merak konusu oldu. Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile evlenceğini duyurması ve evlilik hazırlığı içinde olması nedeniyle de takipte kalmaya devam ediyordu. Subaşı, Mısırlı milyarder olduğu söylenen sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ani bir karar ile ayrıldı. Yaşadığı aşkı sosyal medyada gözler önüne seren Şeyma Subaşı, bebek beklediğini duyurduktan kısa süre sonra bebeğini kaybettiğini açıklayıp sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. 

ŞEYMA SUBAŞI- MUHAMMED AL SALOUSSİ NEDEN AYRILDI?

Bu ay evlenmesi beklenen çiftin, ayrılığının perde arkası ortaya çıktı. İddialara göre, milyarder olduğu konuşulan Mohammed Alsaloussi’nin dolandırıcı olduğu belirtildi. Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı pahalı hediyelerin hepsinin de sahte olduğu iddia edildi. Şeyma Subaşı ise, ayrılık nedenini "Bize kalsın" diyerek açıklamak istemedi.

MUHAMMED AL SALOUSSİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NE İŞ YAPIYOR?

Mısır'da yatırımcılık işiyle uğraştığı biliniyor. Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanı Muhammed Al Saloussi 36 yaşında. ABD’nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding’te yöneticilik yapan Al Saloussi’nin adına kayıtlı 11 şirket bulunuyor. Fakat hiçbirinin ulaşılabilir bir internet adresi ya da hangi sektörde faaliyet gösterdiğine dair bilgi bulunmuyor. 2020’de yayınlanan ‘En Zengin Araplar’ listesinde 18’inci sırada yer alan Al Saloussi’nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklandı.

Aynı zamanda yapımcılık ve DJ’lik de yapan genç işinsanının adı bir dönem Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan’la da anılmıştı. Chloe, Serdar Ortaç'la evli olduğu 8 Nisan 2018'de mayo çekimleri için gittiği Miami'de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti. Al Saloussi’nin ismi, yabancı basında Mart 2021’de çalıntı Ferrari haberleriyle yer aldı. 2019’da 1.4 milyon dolara aldığı Ferrari’nin çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.