hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Murat Boz ile Burak Özçivit'in yolları ayrıldı

  Murat Boz ile Burak Özçivitin yolları ayrıldı
  expand

  Murat Boz, Burak Özçivit ile sinemadaki partnerliğini bitirdi. Birlikte rol aldıkları 'Kardeşim Benim' serisinin ikinci filmi 'Kardeşim Benim 2'nin izleyici sayısının oldukça düşük olması Boz'u sinemada yeni arayışa yönlendirdi. Seriye devam etmeme kararı alan Murat Boz, BKM ile Abdullah Oğuz'un film tekliflerini değerlendirmeye aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın özel haberine göre; Murat Boz ile Burak Özçivit'in 2016'da 'Kardeşim Benim' ile başlayan partnerliği sona erdi. Zafer Külünk'ün senaryosunu yazdığı, Mert Baykal'ın yönettiği film gösterimde kaldığı 28 haftada 2 milyon 70 bin kişi tarafın izlenip 23 milyon 134 bin TL hasılat elde ederek yılın en çok izlenen filmi olmuştu. Elde edilen bu başarı sonrasında seri haline getirilmesine karar verilen 'Kardeşim Benim'in ikincisi geçtiğimiz yaz aylarında çekilerek 24 Kasım'da izleyiciyle buluştu. Ne var ki 'Kardeşim Benim 2'ye izleyicinin gösterdiği ilgi ilkinin çok gerisinde kaldı.

   Hakan Çalhanoğlu'ndan ilginç açıklama

  573 bin kişinin izlediği, elde ettiği 6 milyon 574 bin TL hasılatla zarar eden 'Kardeşim Benim 2', yılın en çok izlenen filmler listesinde 15'nci sırada yer aldı. Bu başarısızlık sonrasında seriye devam etmeme kararı alan Murat Boz, oyunculuk adına yeni arayışa girdi. BKM ve Abdullah Oğuz'dan gelen tekliflerini değerlendirmeye alan Boz, senaryoları okuduktan sonra hangi filmde rol alacağına karar verecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow