Murat Ünalmış, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine veda etti

Murat Ünalmış, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine veda etti

Murat Ünalmış, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisine veda etti

ATV ekranlarında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova', 24 Haziran Perşembe akşam ekranlara gelen 102'nci bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin ilk bölümünden bu yana kadroda yer alan ve Demir Yaman karakteriyle beğeni toplayan Murat Ünalmış, sezon finalinde 'Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrıldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Hande Soral, Kerem Alışık'ın paylaştığı 'Bir Zamanlar Çukurova', 24 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen 102'nci bölümüyle sezon finali yaptı.

Sezon finalinde, şok bir ayrılık yaşandı. Son sahnede eşkıyalar konağı basarak her yeri ateşe verdi. Çıkan çatışma sırasında Demir ortadan kayboldu.

Dizinin ilk bölümünden bu yana kadroda yer alan ve Demir Yaman karakteriyle beğeni toplayan Murat Ünalmış, sezon finalinde 'Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrıldı. Kişisel sosyal medya hesabından veda paylaşımı yapan yakışıklı oyuncu, gönderisinde şu ifadeleri kullandı:

"Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese... Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..."