hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Naim Efendi gerçek adı! Kızıl Goncalar Naim kimdir? Mert Turak kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Naim Efendi gerçek adı Kızıl Goncalar Naim kimdir Mert Turak kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Kızıl Goncalar Naim karakteri merak uyandırdı. Kızıl Goncalar, Gold Film imzalı, ilk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ömür Atay ve Özgür Sevimli'nin üstlendiği, senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı, dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz yer almaktadır.Mert Turak sevilen dizide Naim karakterine hayat veriyor. Peki ama Mert Turak kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızıl Goncalar Naim karakterini canlandıran Mert Turak gündemde… FOX TV’de yayınlanan ve her Pazartesi ekrana gelen dizide oynayan Mert Turak yaşamına dair merak edilenler haberimizde… 

  Kızıl Goncalar Naim kimdir?

  Meryem’in kocası, Zeynep’in babasıdır. Hiçbir zaman gerçek bir işi olmamış, liyakat istemeyen geçici işlerde çalışmış, Meryem gibi bir güzelliğin de kıymetini bilememiş, hep küçük hesapların peşinde, geçmişte işlediği günahları ile hesaplaşmaya çalışan bir adamdır. 

   

  Mert Turak kimdir?

  Mert Turak, 29 Mart 1980 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Öğretmen olan babası Malatyalı, vergi memuru olan annesi Makedonya asıllıdır. 3-4 yaşında iken Aydın'daki teyzesinin yanında kaldı. İlkokula izmir'de Doğan Akad Meliha Akad ilkokulunda gitti. İlkokul 3.sınıfta Karşıyaka Bostanlı' ya taşındılar. Emlak ilkokulunda okumaya başladı. Ortaokul 2 de Bostanlıdan İzmir Yeşilyurt a taşındılar. 1994 yılında ortaokulu bitirdi. Liseyi İzmir Vecdi Gönül Lisesinde okudu. 1995 yılında Tiyatro kursuna başladı.
  Lisede okuduğu yıllarda İzmir Kültür-Sen Amatör Tiyatro Topluluğu kursundaki etkinliklerde bulunduğu sürece birçok tiyatro oyundıktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Tiyatro bölümüne girdi. Daha sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Oyunları Bölümünü kazanıp oraya geçiş yaptı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow