magazin haberleri

'Ne özürü? Onlar arkadaşım değil!'

Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen oyuncu Hale Soygazi, mahkemelik olduğu Seda Sayan hakkında konuştu.Muhabirlerin yeni yılını kutlayan Hale Soygazi, geçtiğimiz yılın kendisi için iyi geçmediğini belirterek, "2020 inşallah güzel geçecek’ dedi.

Ekranları özlediğini söyleyen 69 yaşındaki sanatçı, "Beğendiğim güzel bir projeye rastlamadım. Farklı bir iş olursa oynayacağım" şeklinde konuştu.

Nebahat Çehre'nin, "Hep köşklerde yaşayan zengin kadın rolü geliyor, bıktım artık" açıklaması hakkında Soygazi, "Genelde senaryolar hep aynı formatta geliyor. İki genç aşık, biri zengin diğeri fakir. Bunların değişmesi lazım. Ben bunların içerisinde olmak istemiyorum" dedi.

Seda Sayan’la yaşadığı süreci mahkemeye taşıdığı hatırlatılan usta oyuncu, "Evet, ben mahkemeye verdim. Olaylar açıklığa kavuştu. DNA’larını istedim, uyuşmadı geçti gitti bitti" ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçı, "Sayan’dan özür bekliyor musunuz?" sorusuna ise "Hiçbir şey beklemiyorum. Çünkü onlar benim arkadaşım değil, onlardan niye özür bekleyeyim?" karşılığını verdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS