hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nesrin Cavadzade deprem üzüntüsünü dile getirdi

  Nesrin Cavadzade deprem üzüntüsünü dile getirdi
  expand

  Türkiye'yi yasa boğan depremler 11 ilde ne yazık ki büyük yıkıma yol açtı. Ülke olarak kenetlendiğimiz bu zor günlerde ünlü isimler de depremzedeler için seferber oldu. Bazıları; depremzedeler için yardım malzemesi toplanması için çalışırken bazıları kurtarma çalışmalarına katılmak üzere afet bölgesine gitti Nesrin Cavadzade, önceki gün vale ödeme noktasına kurulan çadırın içerisinde aracını beklerken görüntülendi. Çadır içinde olduğu hatırlatılan oyuncu, deprem üzüntüsünü dile getirdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nesrin Cavadzade, önceki gün Bebek’teki vale ödeme noktasına kurulan çadırın içerisinde aracını beklerken görüntülendi. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası çadır içerisinde olduğu hatırlatılan oyuncu, "Allah kimseyi çadırla sınamasın” diye konuştu.

  Cavadzade, "Kırmızı Çocuklar derneğiyle alakalı bir video çekimine gidiyorum. Derneği desteklediğimi ve orada çocuklar için bir oyun atölyesi, depremin kötü etkilerini hem çocuklar hem aileleri için onları uzaklaştırmak için.

  Böyle bir anonsumuz olacak, ona gidiyorum. Deprem bölgesine gitmeyi planlıyorum. Antakya’ya gitmek istiyorum. Çok üzücü, hepimiz için. Yaraları sarmamız çok uzun vakit alacak” dedi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow