Nihal Menzil'den 'Camdaki Kız'a duygusal veda

Nihal Menzil'den 'Camdaki Kız'a duygusal veda

Nihal Menzil'den 'Camdaki Kız'a duygusal veda

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız' dizisinde Hafize karakterine hayat veren Nihal Menzil, son set gününde duygu dolu anlar yaşadı. Ünlü oyuncu, 'Camdaki Kız' ekibine ve izleyicilere gözyaşları içinde veda etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D’nin; yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrolünde 'Nalan' karakteri ile Burcu Biricik'in yer aldığı, her hafta Perşembe günleri izleyici ekranlara kilitleyen 'Camdaki Kız' dizisinde üç sezondur 'Hafize' karakterine hayat veren Nihal Menzil, setteki son gününde gözyaşlarına hakim olamadı.

''HÜZÜNLÜYÜM, ZOR KONUŞUYORUM''

Hafize karakterini çok sevdiğini belirten oyuncu, sevenlerine duygusal bir paylaşımla veda etti. Instagram sayfasından bir video yayınlayan ve konuşmakta güçlük çeken Menzil, şu ifadeleri kullandı:

Hepinize merhaba. Üç sezondur Hafiş karakteriyle sizlerleydim. Bugün setteki son günüm. Umarım yine seveceğiniz, sahipleneceğiniz farklı karakterlerle ekranlarda buluşuruz. Ben hüzünlüyüm, zor konuşuyorum. İki sahnem kaldı. Onu çekeceğim, sonra bitiyor. Hafiş'i sevdiğiniz ve sahiplendiğiniz için teşekkür ediyorum. Hafiş'i ben de sevdim ama Hafiş'le yolculuğumuz buraya kadar. Başka karakterle yine ekranlarda olmak dileğiyle.

Nihal Menzilden Camdaki Kıza duygusal veda

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

''İŞ BİTİRİRKEN AĞLADIĞIM İKİNCİ PROJE''

Ünlü oyuncu paylaşımına düştüğü notta ise, ''Hafiş'e veda. İnsan hayatında bazı noktalar vardır, işte o noktalarda sevdiğinizi, sevildiğinizi çok hissedersiniz. 25 yıllık oyunculuk hayatımda çok farklı projelerde yer aldım ama iş biterken ağladığım ikinci projedir 'Camdaki Kız'' ifadelerine yer verdi.

''EN BÜYÜK TEŞEKKÜR 'CAMDAKİ KIZ' SEVENLERİNE''

Ekip arkadaşlarına ve dizinin izleyicilerine de teşekkür eden Menzil, paylaşımına düştüğü notun devamında şu satırlara yer verdi:

Kamera arkası ekibi, kamera önü başrol, karakter oyuncuları, hikaye ve senaryo yazarları, yapımcı ve uygulayıcı yapımcılarımız, yayın kanalımız ve çok değerli yönetmenlerimiz, üç sezondur meslek hayatımda çok kıymetli anılar yaşadım. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz çok değerlisiniz. Sizlerle birlikte olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum. Yine yeni uzun soluklu harika işlerde buluşmak dileğimdir. En büyük teşekkür siz 'Camdaki Kız' sevenlerine. Bizleri yalnız bırakmayan, destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber