hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nil Karaibrahimgil'den anlamlı bağış

  Nil Karaibrahimgilden anlamlı bağış
  expand

  Nil Karaibrahimgil, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Açıkhava Konserleri kapsamında Kuruçeşme Açıkhava’da konser verdi. ‘Uyan Anne’ parçasıyla çıkış yapan sanatçı, bilet gelirlerinin bir bölümünüAHBAP derneğine bağışladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Açıkhava Konserleri önceki akşam Nil Karaibrahimgil konseri ile başladı.

  Renkli bir organizasyonla açılış yapan Kuruçeşme Açıkhava ile İstanbullular özledikleri boğaz konserlerine Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri ile kavuştu.

  Sahneye yeni yazdığı ‘Uyan Anne’ şarkısıyla çıkan bir çocuk annesi Nil Karaibrahimgil, iklim değişikliğine dikkat çekti.

  "YAZARKEN AĞLADIM"

  Şarkı bitiminde, "Bir çocuğun ağzından yazdığım birkaç şarkı oldu geçmişte ama yazarken ağladığım bir tek ‘Uyan Anne’ şarkısı olmuştur herhalde" diyerek son zamanlarda yaşanılan doğal afetlerin kendisini derinden etkilediğini söyledi.

  Şarkıya Kuruçeşme’de dinleyicileriyle birlikte klip çeken sanatçı, en sevilen şarkılarını da sevenleriyle birlikte seslendirdi.

  ANLAMLI BAĞIŞ

  Müziğin en büyük şifa olduğunu ve şarkı söylemenin herkese iyi geldiğini söyleyen Nil Karaibrahimgil, bilet gelirlerinin bir bölümünü AHBAP derneğine bağışladığını açıkladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tema, Afad, Haytap, Kızılay ve Ahbap derneklerine bağış yapılan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde ilk bağış AHBAP’a gönderildi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow