Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star kupasıyla geziyor!

Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star kupasıyla geziyor!

Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star kupasıyla geziyor!

'Survivor All Star 2022' şampiyonu Nisa Bölükbaşı, önceki gün Nişantaşı'nda şampiyonluk kupası ile görüntülendi. Altı ay önce, yarışma başlamadan kedilerini getirdiği apartmandan çıkan Bölükbaşı, elinde taşıdığı şampiyonluk kupasını itinayla kendisini almaya gelen otomobilin bagajına koydu. Neşesi bir hayli yerinde olan Survivor Nisa, etrafa gülücükler saçtı. İşte detaylar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TV8'de ekranlara gelen Survivor 2022'nin finali, 30 Haziran Perşembe akşamı Tersane İstanbul'da gerçekleşti. Çağan Atakan Arslan, Sema Aydemir, Ogeday Girişken ve Nagihan Karadere gibi başarılı ve favori isimlerin erken veda etmesi nedeniyle tartışmaları beraberinde getiren All Star'da büyük bir sürpriz yaşandı. Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı, yaklaşık altı ay süren zorlu maratonun ardından canlı SMS oylamasına çıktı. Gecenin sonunda Nisa, şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Büyük bir sevinç yaşayan 2 Temmuz 1998 doğumlu sporcu, ayağının tozuyla yeni yaşını da kutladı. Survivor'da bu sezon sekizinci olan eski şampiyon Ogeday, teknede çekilen pozlarını yayınladığı sevgilisine romantik bir mesajla seslendi

Eski şampiyonlardan Girişken, "Masal 24 sene önce tam bugün başladı. Mutlu sonla biten değil, mutlu mutlu devam eden masalın kahramanı iyi ki doğdun" notunu yazdı. Bölükbaşı da Ogeday ile sarmaş dolaş pozunu paylaşınca, "Bu aşk değil de ne?" yorumları yapıldı.

 

All Star 2022'yi beşinci olarak tamamlayan Nagihan Karadere ise Nisa'nın şampiyonluğuna tepki gösterdi. Sosyal medyada paylaşımlarda bulunan eski atlet, yeniden Survivor'a katılmayacağını belirtirken, 'Z kuşağı' göndermesiyle birlikte şu ifadeleri kullandı:

Yoğun istek üzerine 'Bir story atayım' dedim. Sizler gibi ben de şoklar içerisindeyim. Beklemediğimiz bir son oldu! Ne yapalım, hakkımızda hayırlısı olsun. Söyleyecek çok şey var ama söylememek gerekiyor, konuşmamak gerekiyor. Kırgın mıyım, çok. Üzgün müyüm, söylemeye gerek yok. Sizler elinizden gelenin fazlasını yaptınız, bundan hiç şüphem yok. Ben de elimden geleni yaptım. 38 yaşında bir kadınım, canımı dişime taktım. Tahmin edemeyeceğiniz zorlukta bir sürüveni geride bıraktım. Ne kadar Z kuşağına hitap etmesem de dışarı çıktığımda Z kuşakları tepemden imnmiyor, bu da ayrı bir konu. Kime göre, neye göre! Neyse sağlık olsun, Allah bir daha düşürmesin. Boyumuzun ölçüsünü aldık, böyle bir sonu biz de beklemiyorduk. Keşke güzel bir sonla tamamlayabilseydik. Yakında canlı yayın açacağım, orada bol bol dertleşeceğiz.
 Yarı finalde elenen Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya da "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. 'Oğlumun yine hakkı yenecek' dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri" mesajıyla çok konuşuldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Survivor Nisa, son olarak Nişantaşı'nda görüntülendi. All Star başlamadan önce kedilerini getirdiği apartmandan çıkarken objektiflere yansıyan Bölükbaşı, elinde taşıdığı şampiyonluk kupasıyla ilgi odağı oldu.

Kendisini almaya gelen otomobilin bagajına şampiyonluk kupasını itinayla koyan 24 yaşındaki yarışmacı, "Kedilerine kavuştum ancak birkaç gün daha işlerim olduğu için henüz onları alamadım" açıklamasını yaptı.

Aceleci tavırlarıyla dikkat çeken Bölükbaşı, yetişmesi gereken bir işi olduğu için soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.