Nurgül Yeşilçay, Arda Türkmen'in mutfağına konuk oldu

Nurgül Yeşilçay, Arda Türkmen'in mutfağına konuk oldu

Nurgül Yeşilçay, Arda Türkmen'in mutfağına konuk oldu

Kanal D’nin her pazartesi akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen 'Veda Mektubu' dizisinde canlandırdığı 'Alanur' karakteri ile dikkat çeken Nurgül Yeşilçay, bu hafta sevilen şef Arda Türkmen mutfağına konuk oldu. Çekimler öncesi Magazin D’den Asiye Acar’ın sorularını cevaplayan ünlü oyuncu, samimi açıklamalar yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mutfakta çok iyi olduğunun altını çizen Nurgül Yeşilçay, "Mutfakta çok iyiyim, hatta gayet iyiyim. Evde de yemek yapıyorum. Patlıcanlı makarnam çok meşhurdur, misafirlerim özellikle 'Bize patlıcanlı makarna yap' derler. Baya özel sipariş alıyorum" şeklinde konuştu.

'Alanur' karakteri ile ekrana dönüş yapan oyuncu, "Her şeyden önce ben Alanur’u çok seviyorum, oynamayı da çok seviyorum. Çok eğlenceli bir kadın değil mi sizce de? Kafası bir gidiyor, bir geliyor. Önce kızlarını azarlıyor, sonra gidiyor 'Ben ne yaptım?' diyor. Bir de tabii ortada büyük bir aşk var. Bence ilahi bir durum da var orada. Kadersel bir araya gelme durumu var" ifadelerini kullandı.

 

Sokaktan gelen tepkilere de değinen Nurgül Yeşilçay, “İnsanlar 'Çok sinirlisin. Normalde de öyle misin? Kendi oğluna da böyle mi davranıyorsun?' diye soruyorlar. Bende 'Tabii ki değilim' diyorum. Alanur istediği hayatı yaşamadığı için böyle gergin ve sinirli" yorumunu yaptı.