magazin haberleri

Nurseli İdiz: "İlişkileri para belirliyor"

Nurseli İdiz: "İlişkileri para belirliyor"

Sağlık problemlerini atlattıktan sonra yeniden setlere dönen Nurseli İdiz, şu sıralar çekimleri süren 'Bekarlığa Feda' filminin kadrosuna dahil oldu. Çekimlerin gerçekleştirildiği esnada röportaj veren İdiz, kadın-erkek ilişkileri hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

Nurseli İdiz, “Sevgi kavramı başka şeylere endekslenmiş vaziyette. İnsanlar günü birlik cinsellikler yaşıyorlar. İlişkileri para belirliyor.” diyerek günümüzde yaşanan ilişkilere sitem etti.

Nurseli İdiz'e, 'Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre, 2017 yılında evlenme oranları düşerken boşanma oranları da artmış. Bu durum çiftlerin birbirine 'feda'dan ziyade 'veda' dediğini gözler önüne mi seriyor?' sorusuna, "İnsanların artık hiçbir şeye tahammülü yok. Tahammülsüzlük var. Bir de sevgi kavramı tamamen başka şeylere endekslenmiş vaziyette. İnsanlar günü birlik cinsellikler yaşıyorlar. İlişkileri para belirliyor. Her şey paraya tahvil edilmiş durumda. Kısa yoldan maddiyata ve konforlu bir yaşama ulaşmak düşünülüyor. O yüzden insanlarda mutlu olamıyor." cevabını verdi.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS