hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  O Kız 20. bölümde neler oldu?

  O Kız 20. bölümde neler oldu
  expand

  Kanal D'nin yeni sezon dizisi O Kız, 01 Şubat Çarşamba günü seyircilerle buluştu. Zeynep'in yaşadığı hayatın bir anda değişmesi ve babası için verdiği çaba, Sitare'nin ise para hırsı için yaptıkları seyircileri şaşırtmaya devam ediyor. Peki, O Kız 20. bölümde neler oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ailesine Melek için rest çeken Kadir, dertleşmek için ajansa gidip Doruk ile dertleşmek istedi. Doruk'a sürpriz yapmak isteyen Kadir'in kendisi büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Melek ve Doruk'u dudak dudağa gören Kadir, geldiğini belli etmeden geri döndü.

  Üzüntüsünden gözyaşlarını tutamayan Kadir, ağlaya ağlaya çıktı. Saatin geç olmasıyla Kadir eve gelmeyince Zeynep çılgına döndü. Mahallede bulamayınca ajansı arayan Zeynep, güvenlikten geldiğini öğrendi. Hemen ajansa giden Zeynep, babasının ağlayarak çıktığını öğrenince daha da endişelendi. O sırada Doruk'ta olup bitene şahit olunca Zeynep'le birlikte Kadir'i aramaya çıktılar.

  Kendini Sitare'nin yanına atan Kadir, olup biteni Sitare'ye detaylıca anlattı. Zeynep'e haber veren Sitare, Zeynep ve Doruk'un geldiğini görünce aklında planlar kurmaya başladı.

  Ajans çıkışı Ozan'ın yanına giden Türkan, Zeynep ile yaşadıkları ilişkiye bir ad konmasını istedi. Türkan'ın söyledikleri Ozan'ın aklına yatınca bir yüzük aldı ve canlı yayın başlattı. Bütün takipçilerini heyecanlandıran Ozan, Zeynep'in evine geldi ve canlı yayında evlilik teklifi etti. Zeynep ise neye uğradığını şaşırdı. Evlilik teklifini kabuk etmeyen Zeynep, kendini odasına kapattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ozan ile yaşananlardan sonra Sitare nabız ölçmek için Zeynep'in evine gitti. Ozan ile olan evliliği doğru bulmadığını söyleyen Sitare, Zeynep'e destek oldu. O sırada midesi bulanan Zeynep, kusmak için lavaboya gitti. Lavabodan çıkan Zeynep, kuzeni İpek ile dertleşirken Ozan ile ilişkiye girdiğini söyledi. Türkan ise kapılarını dinledi ve Zeynep'in sözlerinin bitmesini bekledi. İçeri giren Türkan, Zeynep'i bu evliliğe zorladı.

  Ertesi sabah ajansa giden Zeynep, toplantı odasında Doruk'a, Sitare'ye ve Ozan'a evlilik teklifi hakkındaki kararını açıkladı. Teklifi kabul eden Zeynep, Ozan'ı sevindirirken Sitare ve Doruk'u bir hayli şaşırttı.

  Ozan ve Zeynep'in nişanı için memleketten gelen Salih, ilk iş Mine'nin yanına uğradı. Mine'yle Adıyaman'da yaşama hayali kuran Salih bunu her seferinde Mine'ye anlattı. Bu baskıya katlanamadığını söyleyen Mine ise Adıyaman'da yaşamamak için bebeği aldırdığını söyledi.

  Zeynep ve Ozan aldıkları evlilik kararının ilk adımını akşam Sitare'nin evinde aile arasında bir nişan yaparak harekete geçtiler. Davetli olmayan Melek ise nişana bir şekilde katılmayı başardı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kadir'in Doruk'a olan tavrı ise Doruk'u çok rahatsız etti ve konuşmak istedi. Kadir ile terasta konuşan Kadir, Müjgan'ın aslında Melek olduğunu ve Zeynep'in annesi olduğunu anlattı.

  Sitare'nin, Zeynep'i ve ailesini yönettiğini gören Melek, hamle yapmak için plan düşünmeye başladı. Gizlice Ozan'ın telefonuna alan Melek, Sitare'ye Ozan'ın ağzından gibi olan bir mesaj attı.

  Ozan ve Sitare'yi gizlice buluşturan Melek, Zeynep ve kendini bir yere gizleyip gerçekleri dinlemesini istedi. Sitare ve Ozan geçmişlerinden ve Zeynep'i nasıl kandırdıklarından bahsedince Zeynep beyninden vurulmuşa döndü.

  Sitare ve Ozan tuzağa düşürüldükleri geç anlasalar da Zeynep bütün gerçekleri öğrendi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow