hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu kim oldu? O Ses birincisi kim?

  O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu kim oldu O Ses birincisi kim
  expand

  O Ses Türkiye yılbaşı özel programı şampiyonu belli oldu. Jüri üyeleri arasında eğlencenin tavan yaptığı bölümde Seda Sayan ve Murat Boz arasında yaşanan diyaloglar izleyiciyi kahkahaya boğdu. Peki, dün akşam O Ses Türkiye birincisi kim oldu? İşte O Ses Türkiye şampiyonu ve yılbaşı özel bölümü kazananı…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  O Ses Türkiye 31 Aralık 2022 Cumartesi günü 2023 yılbaşı özel programı ile ekrana geldi. Edis ve Köfn’ün de sahne performanslarıyla renk kattığı gecede birçok oyuncu şarkı söyleme yeteneğini konuşturdu. Dikkat çeken performansların yer aldığı gecede jüri üyeleri arasında yaşanan atışmalara Acun Ilıcalı da dahil oldu.

  O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

  Yılbaşı özel programı birincisi oylamalarla belirlendi. Yarışmacıları kendi takımlarına alabilmek için kıyasıya rekabet eden jüri üyeleri arasında tatlı atışmalar yaşandı. Murat Boz, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan’ın jüri üyeleri arasında yer aldığı gecede kazanansa bir isim oldu. O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel özel bölümünün şampiyonu Ebru Gündeş oldu.

  KİMLER ŞARKI SÖYLEDİ?

  O Ses Türkiye yılbaşı programında birbirinden ünlü isimler sahne aldı. Nelishan Atagül-Kadir Doğulu çifti, Ebru Şahin, Ayça Ayşin Turan, Alina Boz, Chaby, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Nilsu Berfun Aktürk, Cemal Can Seven, Danla Bilic, Talat Bulut, Cemre Baysel, Şafak Sezer, Bestemsu Özdemir, Onur Buldu, Melis Sezen, Büşra Pekin, Selin Şekerci, Selçuk Yöntem, Eser-Berfu Yenenler çifti, Hazal Subaşı konuk oldu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow