hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Oğulcan Engin ile İlayda Alişan'dan aşk paylaşımı

  Oğulcan Engin ile İlayda Alişandan aşk paylaşımı
  expand

  Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Miray Daner'den ayrılmasının ardından aradığı aşkı İlayda Alişan'da bulmuştu. İlişkilerini geçtiğimiz aylarda kabul eden ikili, sosyal medya hesaplarından aşk dolu bir paylaşım yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oğulcan Engin ile Miray Daner, yaklaşık iki yıllık ilişkilerini noktalamıştı. Ayrılık sebebinin Engin'in, İlayda Alişan ile yakınlaşması olduğu iddia edilmişti. Geçtiğimiz haftalarda Academy Day’in kapanış partisinde objektiflere yansıyan Miray Daner, merak konusu olan ayrılığa dair açıklama yapmıştı.

  Genç oyuncu, "İlişkinin bitme sebebi ihanet mi?" sorusuna, "Evet, ilişkimizi sonlandırdık. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir alakası yok. Karşılıklı konuşarak böyle olmasının daha doğru olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık" cevabını vermişti.

   

  Sessizliğini koruyan Oğulcan Engin ise sonraki günlerde İlayda Alişan ile Akaretler W İstanbul'da birlikte eğlenmişti. Mekan içinde el ele, sarmaş dolaş oldukları konuşulan ikilinin, basın mensuplarının olduğunu öğrenince ayrı ayrı kapılardan çıkmaları dikkat çekmişti.

  Yaz başından beri birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin önceki aylarda Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sahneye çıkacak olan Melike Şahin konserine el ele gelmişti. Muhabirlerin “Oğulcan bey hayırlı uğurlu olsun birlikteliğiniz çok yazıldı, konuşuldu. Ne söylemek istersiniz?” sorusuna “Arkadaşlar konsere geç kaldık ama biz İlayda ile zaten arkadaştık ve arkadaşlığımız sevgiye dönüştü” demişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Sonunda ilişkilerini kabul eden ikili, son olarak sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşımla adlarından söz ettirdi.

  Alişan, 3.4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden Engin ile sarmaş dolaş bir karesini yayınlayarak, kalp emojisi ekledi.

  Oğulcan Engin de aynı fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaştı. Ünlü çiftin bu aşk dolu karesi, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

  Oğulcan Engin ile İlayda Alişandan aşk paylaşımı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow