hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ömer dizisinin başrolü Selahattin Paşalı kimdir, kaç yaşında? Selahattin Paşalı nereli, evli mi?

  Ömer dizisinin başrolü Selahattin Paşalı kimdir, kaç yaşında Selahattin Paşalı nereli, evli mi
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Ömer dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Ömer karakteri son bölümlere damga vuruyor. Selahattin Paşalı'nın hayat verdiği Ömer karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Ömer dizisindeki Ömer hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  STAR TV’de yayınlanan Ömer dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her pazartesi ekrana gelen dizide Selahattin Paşalı'ın oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Ömer Ömer hakkında bilgiler... 

  Ömer dizisinin Ömer'i Selahattin Paşalı kimdir?

  Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 yılında Bodrum'da doğmuştur. Spiritüelliğe ve sanata ilgi duyan Paşalı, 1.85 boyunda, yeşil gözlü ve kova burcudur.


  On dört yaşında Darüşafaka Spor Klubü'ne transfer olan Paşalı, altyapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Ardından Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyarak gözünü ve vizyonunu genişletmiştir. Son iki yıldır Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi almaktadır.
  Paşalı'nın en büyük hayali, Afife tiyatro ödüllü bir oyuncu olmak ve yurt dışında bir ödül töreninde konuşma yaparak ülkesini temsil etmek. Ayrıca yıllar içerisinde ürettikleriyle saygın bir sanat adamı olmayı amaçlamaktadır.

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow