hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Onur Büyüktopçu'dan samimi açıklamalar

  Onur Büyüktopçudan samimi açıklamalar
  expand

  2015-2017 yılları arasında yayınlanan 'Kiralık Aşk' dizisindeki 'Koray' karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Onur Büyüktopçu, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Son dönemde ünlüler dünyasında boşanma haberlerinin artması hakkında konuşan oyuncu, "Artık kimsenin birbirine tahammülü yok. Gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriliyor" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yer aldığı 'Aşk Film' sinema projesi için saçını sarıya boyatan Onur Büyüktopçu, eski haline geri döndü. Oyuncu, "Saçlarım yandı, döküldü ve koptu. Uğraşmak zor. Şu an ilik tedavisi yapıyorum. 40 günde saçı dört defa açtırınca saç diye bir şey kalmadı. Bir daha yaptırmam" dedi.

  Snob Magazin'in haberine göre; ünlü isim, "Çekimleri nasıl geçti?" sorusuna, "Çekimler tatlı geçti. Eylül ya da ekimde vizyonda olur. Kadroda Cemre Baysel, İlhan Şen ve Erkan Petekkaya vardı. Kiralık Aşk'taki Koriş karakterine yakın birini canlandırdım. Cemre Baysel'in canlandırdığı karakterin menajeriydim. Uçuk, kaçık ve komik bir adamdı. Oynarken keyif aldım" yanıtını verdi.

   

  Çok sinemaya giden biri olmadığını belirten Büyüktopçu, "Kutsal Damacana 4 filmiyle gişede bir milyonu geçtik. Çekerken ve izlerken keyif almıştım. Çok sinemaya giden bir adam değilim. Melisa Sözen'in 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne' filmini çok sevdim. 'Terzi' dizisini beğendim. Kiralık Aşk'taki arkadaşım Salih Bademci'nin de aşırı fanıyım" şeklinde konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  41 yaşındaki oyuncu, son dönemde sanat camiasında boşanmaların artması hakkında, "Çok çabuk tüketiliyor. Paldır küldür evlenmeler ve paldır küldür boşanmaları anlamıyorum. Boşanmış anne-babanın evladıyım. Belki benim içimde korku var. Çabuk karar verip, hemen evleniyorlar ve çabuk karar verip hemen boşanıyorlar. Ünlüler çok baskı altında. 'Evleniyor musunuz?', 'Evlenmiyor musunuz', 'Çocuk düşünüyor musunuz?' diye sürekli sorular soruluyor" ifadelerini kullandı.

   

  Oyuncu, "Sosyal medyanın bir etkisi var mı?" sorusunu şöyle cevapladı:

  Vardır. Mutlu olacaklarsa evlensinler. Boşanmak için evlenilmez. Birbirlerini tanımıyorlar mı, yoksa milletin gazına gelip mi evlenip-boşanıyorlar? Amaç iki insanın birbirini sevmesi. Gerçi artık kimsenin birbirine tahammülü yok. Evlilik gerçekten kutsal bir müessese, değerli bir şey. Artık çok değersizleşiyor. Sürekli boşanmalar. Çevremde evli arkadaşım kalmadı, hepsi boşandı. Günümüzde ilişkiler cıvıklaştı. Gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriliyor. Ben biraz eski kafalıyım.

  Öte yandan yazın yeni dizi projesi olabileceğini söyleyen Onur Büyüktopçu, "Belki bu yaz ekranda olabilirim. Romantik komedi tarzı bir dizi olabilir" açıklamasını yaptı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow