hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Özge Özder: Ailece domuz gribi olduk

  Özge Özder: Ailece domuz gribi olduk
  expand

  Kızları Luna'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşayan Özge Özder, Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan Özder, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Ailece domuz gribine yakalandıklarını söyleyen oyuncu, "40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik" açıklamasında bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyuncu Özge Özder ile müzisyen Sinan Güleryüz, 2017 yılında aşk yaşamaya başladı. 2018'de nikah masasına oturan ikili, 2021'de kızları Eva Luna'yı kucaklarına aldı.

  Geçtiğimiz aylarda ilişkilerinin beşinci yılını kutlayan çiftten Güleryüz, duygularını şöyle dile getirmişti:

  Sizinle bir ömür artık bana az gelecek. Her geçen gün sana bağlılığım ve tutkum daha da artıyor. Hep 'Keşke bir 10 sene önce girseydim hayatına' diyorum.

  Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu, son olarak kendisine mesaj atan bir kullanıcıyı, eşini etiketleyerek ifşa etmişti.

  Evli ve bir çocuk annesi oyuncu, sosyal medyadan kendisiyle tanışmak istediğini söyleyen Hamit adlı kullanıcının, "34 yaşındayım. Yalova'dayım. Siz?" şeklindeki mesajını yayınlamıştı.

   

  Kanal D'de ekranlara gelen 'Sadakatsiz' dizisinin yıldızı, "Gerçekten insan inanmak istemiyor varlığınıza. Aşkım kısmetim çıktı koş" notunu yazmıştı. Sinan Güleryüz ise "Çocuğu da yaptık, geç kaldın kardeş" yorumunda bulunmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Özge Özder, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan oyuncu, 10 gündür hasta olduğunu ve yeni iyileştiğini açıkladı. Özder, “Domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik. Maalesef ailece hasta olduk, yeni atlattık" dedi.

   

  'Ay Perisi Luna' isimli kitap yazan ve serinin ikincisini hazırladığını belirten Özder, "Serinin ikinci kitabını yazdım, onun geliri de SMA hastası olan Masal bebeğe gidecek" dedi.

  Taksim'deki patlama hakkında konuşan oyuncu, "Maalesef Taksim'de korkunç bir patlama yaşadık, hepimiz o bebek arabasını konuştuk. Masal Bebek henüz 3.5 aylık, Sinan da onun için iki tane konser düzenleyecek. Her şey Masal Bebek'e bağışlanacak, altı aylık olana kadar halledersek hiç hasar almadan bitireceğiz" dedi.

   

  Sinema hazırlıklarından bahseden Özder, "Sinema filmlerinin artması çok önemli, gişelerini çok takip edemiyorum. Anne olduğumdan beri hiç takip edemedim. İstediğim kadar da sanat tüketemiyorum" dedi. Kızı Eva Luna hakkında konuşan oyuncu, "Kızım televizyonda beni izleyince, hemen gösteriyor. Kendisini de ekranda görmek hoşuna gidiyor, çocuk için dizi veya reklam teklifi şu an yok. Bir ön yargımız yok, gelirse değerlendirilir" dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow