Özgün: Ediz doğduğunda 'niye ben' diye sordum!

Özgün: Ediz doğduğunda 'niye ben' diye sordum!

Özgün: Ediz doğduğunda 'niye ben' diye sordum!

Nida Karaçar ile evliliğinden 2015 yılında down sendromlu oğulları Ediz doğan Özgün Uğurlu, "Biz bir bebek bekliyorduk, Allah bize melek gönderdi" demişti. Katıldığı programda "Nasıl bu kadar çabuk atlattın?" sorusu üzerine duygusal itiraflarda bulunan şarkıcı, "Ediz'in dünyaya gelişinin ardından bizi sevgi toparladı" açıklamasını yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

'Kandırman Lazım', 'Sadece Arkadaşız', 'İstiklal' gibi parçalarıyla şöhreti yakalayan Özgün Uğurlu, 2012 yılında kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile nikâh masasına oturdu. 2015 yılında aileye down sendromlu bir melek katıldı

Çift, Ediz adını verdikleri oğullarını kucaklarına alarak, ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşadı. Ediz, geçtiğimiz haziran ayında anaokulunu bitirdi. Ünlü şarkıcıya, katıldığı programda "Nasıl bu kadar çabuk atlattın?" sorusu yöneltildi.

Özgün, "Bazı şeyler demleniyor, dışarıdan kendini görmek zaman alıyor. Vicdan sahibi bir insanım, eşimi çok seviyorum. Öyle bir durumla karşılaşınca insan ister istemez 'Niye ben?' diye soruyor. Ben de onu sormuştum sonra kendimden çok utandım" itirafında bulundu.

43 yaşındaki popçu, "Sanki insan şey gibi düşünüyor; 'Ben günah mı işledim, hata mı yaptım ki?' Sonra tevekkül giriyor. 'Toparlanacağız, kabul edeceğiz bu durumu, ya da savrulacağız' dedim" ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından oğluyla renkli paylaşımlara imza atan Özgün, "Her iki taraf olarak ailelerimiz açısından çok şanslıydık, toparlanıp, 'Ne yapmamız gerekiyor şimdi?' dedik ve yola koyulduk. Sevgi bizim toparlayıcı duygumuz oldu" şeklinde konuştu.
 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber