hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Pantene Altın Kelebek ödül töreni canlı izle! TEVE2 canlı yayın!

  Pantene Altın Kelebek ödül töreni canlı izle TEVE2 canlı yayın
  expand

  Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kanal D ve Teve2 ortak yayınında sahiplerini bulacak. Teve2 canlı yayınında gece boyu Altın Kelebek heyecanı yaşanacak. İşte Pantene Altın Kelebek ödül töreni canlı izleme bilgileri ve Teve2 canlı yayın linki…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu prestijli etkinlik televizyon, müzik ve sinema dünyasının en parlak yıldızlarını bir araya getirecek. Canlı yayında izlenebilecek tören, izleyiciler için unutulmaz anları bir araya getirecek.   

  Ödül töreni, sanat ve eğlence dünyasının seçkin isimlerini bir araya getirecek. Canlı yayında, yılın en iyi televizyon, sinema ve müzik performansları ödüllendirilecek. Ayrıca, özel performanslar ve sürpriz konuklar da gecenin parlayan yıldızları arasında yer alacak.

  PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ CANLI İZLE

  Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ni canlı izlemek isteyenler Teve2 ekranlarından yayını takip edebilecekler. Tören öncesinde kırmızı halı heyecanı da yine Teve 2 ekranlarında olacak. Ardından Kanal D ve Teve2 ortak yayınında ödüller verilmeye başlanacak.

  TEVE 2 CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow