hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Pelin Karahan: Zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladım!

  Pelin Karahan: Zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladım
  expand

  Şimdilerde iş insanı Bedri Güntay ile mutlu bir evlilik sürdüren ve sağlıklı beslenip spor yaparak verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Pelin Karahan, All dergisine röportaj verdi. Karakteriyle, ailesiyle ve annelikle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan iki çocuk annesi Karahan, zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladığını da itiraf etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir döneme damga vuran 'Kavak Yelleri' dizisinin Aslı'sı, 'Muhteşem Yüzyıl'ın Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenmiş ve Bodrum'daki pahalılıktan dert yanmıştı. Yaz aylarında İstanbul-Bodrum arasında mekik dokuyan Pelin Karahan, kendi yazlığının plajından denize girdiğini dile getirip, şu ifadeleri kullanmıştı:

   
  Bodrum'da nüfus olarak bir yoğunluk var tabii ama biz yazlığımızda olduğumuz için bizi pek etkilemedi. Kendi evimde plajımızdan denize girdiğim için beach'lere gitmedim. Tabii Bodrum'da fiyatlar çok uçuk, restoranlar özellikle öyle. Biz daha çok evde yedik, evde yemek daha kârlı yani.

  Geçtiğimiz yıldan bu yana 10 kilo vererek 48 kiloya düşen ve son dönemde fit haliyle sıkça magazin gündemine gelen güzel oyuncu, eski fotoğraflarına bakınca şimdi daha iyi hissettiğini belirterek, "10 kilo verdim. Eski fotoğraflarıma bakınca yüzüm daha tombuldu, şu an daha iyi hissediyorum" şeklinde konuşmuştu.

  Son olarak 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan güzel oyuncu, All dergisine verdiği röportajda dikkat kendisine dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Karakteriyle ilgili; "Sağlam bir sırdaşım, iyi bir dostum. Çok kararsızım. Basit günlük konularda bile delirtirim karşımdakini. Çok hareketli, enerjik ve pratiğim; mıy mıy hali sevmem. Olgunluk bende hep vardı. Hiç böyle hovarda, başına buyruk, aklı beş karış havada bir tip olmadım" ifadelerini kullanan ünlü isim; çocuklarıyla ve annelikle ilgili de konuştu:

  Çocuklarımıza dokunan, kafasını okşayan, sevdiğini söyleyen anne baba olmaya çalışıyoruz. Olay çocukları en iyi okullarda okutmak, onlara en güzel şeyleri yedirmek, en pahalı şeyleri almak değil. Ne kadar vakit geçiriyor, ne kadar sevdiğini söylüyorsun çocuğuna? Olay bu.

  Annesi Nural Koçyiğit'in kendisi için büyük bir güç olduğunu dile getiren oyuncu, "Başkalarını mutlu etmeyi, başkaları için bir şeyler yapmayı seviyorum ama bütün başarım, gücüm kendimden geliyor. Benim danışmanlarım ailem, annem. Astrologları dinlerim, takip ederim ama o kadar detaylı danışmıyorum. Menajerime çok güveniyorum; işle ilgili ya da ailemle ilgili, mutlaka birbirimizden akıl alıyoruz. Annem zaten 'Ne yaparsan yap arkandayım' diyor. O çok büyük güç" dedi.

   

  Stiliyle ilgili de konuşan ve küpesiz dışarı çıkmadığını belirten 38 yaşındaki Pelin Karahan, "Zayıfladıktan sonra daha cesur giyinmeye başladım" ifadelerini kullandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İKİ ÇOCUĞU VAR

  İş insanı Bedri Güntay ile 2014 yılında dünyaevine giren, 2014'te Ali Demir'in dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Pelin Karahan, 2017'de ikinci çocuğu Can Eyüp'ü kucağına almıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow