hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Perihan Savaş oğlu Savaş Zafer'i askere uğurladı!

  Perihan Savaş oğlu Savaş Zaferi askere uğurladı
  expand

  Perihan Savaş'ın 1995 yılında hayatını kaybeden Yılmaz Zafer'den dünyaya gelen oğlu Savaş Zafer, geçtiğimiz haftalarda uzun yıllardır aşk yaşadığı Melis Ketenci ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Daha önce henüz düğün tarihinin belli olmadığını açıklayan Zafer, asker yolcusu oldu. Usta oyuncu, oğlunu askere uğurladıkları anları takipçileriyle paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir süredir Fox ekranlarında yayınlanan 'İyilik' adlı dizide rol alan Perihan Savaş, Yılmaz Zafer’den olan oğlu Savaş Zafer (26) geçtiğimiz kasım ayında evliliğe giden yolda ilk adımı atmıştı. Uzun süredir birlikte olduğu dijital içerik üreticisi Melis Ketenci’ye yüzüğü takmıştı.

  Kar küresi şeklinde bir fanus içinde evlenme teklif eden Savaş Zafer’in bu anlarını paylaşan Perihan Savaş paylaşmıştı. Usta oyuncu, güzel haberi; “Bir kar küresiyle başlayan aşk mutlu sona ilerliyor. Ailemize hoş geldin kızım” diyerek duyurmuştu.

   

  Geçtiğimiz aylarda Perihan Savaş ve dünürü Şule Ketenci, Nişantaşı'nda alışverişe çıkan Savaş Zafer ve Melis Ketenci'ye eşlik etmişti. Gazetecilere poz veren dörtlüden Savaş Zafer, “Düğün tarihimiz henüz belli değil" demişti.

  Tüm bunların ardından Savaş Zafer ile uzun yıllardır aşk yaşadığı Melis Ketenci, 28 Mayıs akşamı nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Aileleri ve yakın dostlarıyla kutlama yapan ünlü çiftin nişan töreninden kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  64 yaşındaki Savaş da oğlunu ve müstakbel gelinini "Maşallah çocuklarıma" notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

   

  Perihan Savaş'ın oğlu Savaş Zafer, sevgilisi Melis Ketenci ile evlilik yolunda ilk adımı attıktan sonra asker yolcusu oldu. Usta oyuncu, bedelli askerlik yapacak olan oğlunu askere uğurladıkları anları sosyal medya hesabından "Uğurluyoruz askerimizi" notuyla takipçileriyle paylaştı.

  Nişanlısını ve kayınvalidesini yalnız bırakmayan Melis Ketenci de "Bir ay da olsa insanın içi burkuluyor. Allah daha uzun süre bekleyenlere sabır versin" ifadelerini kullandı.

   

  Öte yandan 1987-1995 yılları arasında evli kalan Perihan Savaş-Yılmaz Zafer çiftinin oğulları, geçtiğimiz eylül aynıda üniversiteyi bitirmişti. Mezuniyet töreninde Zafer'i annesi ve ablası Zübeyde Melek Akkaş yalnız bırakmamıştı. Mutlu aile bu özel andan fotoğrafları sosyal medyada paylaşmıştı. 65 yaşındaki Perihan Savaş, bu gönderinin altına, "Nihayet mezun olduk aslan parçam" notunu düşmüştü.

  Savaş Zafer ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ablası Zübeyde Melek'e teşekkür edip, "Senin yüzünden bitirdim, bak sayende demiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow