hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Perihan Savaş'tan kına gecesinde altın hediyesi

  Perihan Savaştan kına gecesinde altın hediyesi
  expand

  Oyuncu Perihan Savaş ve 9 Kasım 1995 tarihinde hayatını kaybeden meslektaşı Yılmaz Zafer’in oğlu Savaş Zafer ile dünyaevine girecek olan dijital içerik üreticisi Melis Ketenci, dün akşam kına gecesi organize etti. Geceden fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. Kınada adet terini buldu, Perihan Savaş müstakbel gelininin avucuna altın bıraktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Perihan Savaş ve Yılmaz Zafer’in işletmeci oğlu Savaş Zafer, uzun süredir aşk yaşadığı Melis Ketenci ile 28 Mayıs'ta evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Çift, aileleri ve yakın dostlarının katılımıyla nişan töreni yapmıştı.

  Kar küresi şeklinde bir fanus içinde evlenme teklif eden Savaş Zafer’in bu anlarını Perihan Savaş paylaşmıştı. Usta oyuncu, güzel haberi, “Bir kar küresiyle başlayan aşk mutlu sona ilerliyor. Ailemize hoş geldin kızım” diyerek duyurmuştu.

   

  Evlilik yolunda ilk adımı atan çift, ocak ayına nikâh günü aldı. Türk örf ve adetlerini yerine getiren ikili, dün akşam kına gecesi yaptı. Melis Ketenci, aile yakınları ve dostlarının katıldığı kına gecesinden eğlenceli kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

   

  Eğlenceli anların yaşandığı geceden fotoğraflar sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Perihan Savaş, eline kına yakan gelinine cumhuriyet altını hediye etti. Usta sanatçı, o anları, "Maşallah kızıma" mesajı ile Instagram'da yayınladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Savaş Zafer ve Çiftin ailesi ve Melis Ketenci'nin düğünü, Boğaz’da bir mekânda gerçekleşecek. İkili, Savaş Zafer'in iş yoğunluğu nedeniyle balayını mart ayında yurt dışında yapacak.

   

  Oğlu Savaş'ın babası Yılmaz Zafer'in doğum ve ölüm yıl dönümlerini sosyal medya paylaşımlarıyla anan Perihan Savaş, son olarak eşinin hayatını kaybettiği 9 Kasım tarihinde yaptığı paylaşıma, "27 yıl sensiz çok zor" notunu düşmüştü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow