Rachel Araz kimdir, nereli, kaç yaşında? Rachel Araz evli mi, kiminle?

Rachel Araz kimdir, nereli, kaç yaşında? Rachel Araz evli mi, kiminle?

Rachel Araz kimdir, nereli, kaç yaşında? Rachel Araz evli mi, kiminle?

Magazin gündeminde sık sık gündeme gelen influencer Rachel Araz’ın hayatı 'Suzikam' dediği kayınvalidesi Suzan Kiresepi vefat haberi sonrasında yeniden merak ediliyor. Peki, Rachel Araz kimdir, nereli, kaç yaşında? Rachel Araz evli mi, kiminle? İşte Blog ve e- ticaret sitesi sahibi Rachel Araz hakkında merak edilenler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Youtube videolarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Rachel Araz, kısa sürede güzelliğiyle hayran bırakan isimlerden biri oldu. Santa Farma İlaç Sanayi’nin patronu Sami Kiresepi ile 2016 yılında hayatını birleştiren ve bu evlilikten iki çocuğu bulunan sosyal medya fenomeni Rachel Araz Kiresepi'nin kayınvalidesi hayatını kaybetti. Rachel Araz Kiresepi'nin eşi Sami Kiresepi'nin annesi Bodrum'da yaşıyordu. Anne Suzan Kiresepi'nin ölüm nedeni henüz açıklanmadı. Kayınvalidesiyle birlikte yer aldığı kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Rachel Araz acı haberi duygusal sözlerle duyurdu. İki çocuk annesi Araz paylaşımına şu notu düştü:

Güzel Suzikam, kuklamoum.. gerçek bir melek oldu. Ne yazsam az kalır, veda etmeye de küsüm çoktandır.. Kalbim paramparça. Yetiştirdiğin iki evlat için, bana yaptığın annelik için, herkese açtığın kalbin ve sofraların için, hayatı bu denli sevmeyi, her saniyesinden keyif almayı öğrettiğin için, evlat nasıl yetiştirilir gösterdiğin için, oğullarına bu kadar güzel sevmeyi öğrettiğin için, evimizi çiçeklendirdiğin için, elimi bir saniye bile bırakmadığın için, seni sen yapan hiçbir şeyden vazgeçmediğin için.. tüm kalbim, benliğim, canım ve ruhumla teşekkür ederim. Anneme de bizi anlat.

RACHEL ARAZ KİMDİR?

Rachel Araz, 24 Mart 1988 yılında İstanbul'da doğmuştur. Notre Dam de Sion Fransız Lisesinde okuyan Rachel Araz, Üniversiteyi Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünde tamamlamıştır. Bir süre Beymen'de Kurumsal İletişim ve Pazarlama Bölümünde çalışan Araz, dünyaca ünlü markaların Türkiye Marka temsilciliği, Satın Alma Planlama ve Merchandising departmanlarında çalışmıştır.

Şu an ise Sosyal Medya Danışmanlığı, İçerik Editörlüğü yapmakta, Youtube videoları çekmekte ve çeşitli markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Rachel Araz'ın annesi ise bir avukatavukattı. Araz, 17 yaşında annesini kaybetmiştir. Rachel Araz 2016 yılında Santa Farma İlaç Sanayi'nin patronu Sami Kiresepi evlenmiştir. Çiftin Galia ve Lionel adında iki çocukları var. İlk çocukları Galia 2018 yılında dünyaya gelmiştir. İkinci çocukları 2019 yılında dünyaya gelmiştir. İkinci çocuklarının ismi Lionel'dir.

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?