Reynmen'in Messi paylaşımı sosyal medyayı salladı

Reynmen'in Messi paylaşımı sosyal medyayı salladı

Reynmen'in Messi paylaşımı sosyal medyayı salladı

'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Yusuf Aktaş, lüks yaşantısıyla adından söz ettiriyor. Son olarak lüks aracıyla gündeme gelen Reynmen, Lionel Messi ile fotoğrafını paylaştı. Ceketin fiyatı pozun önüne geçti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şarkıcılık kariyeri, giyim tarzı ve lüks otomobilleriyle konuşulan Reynmen, Şampiyonlar Ligi son 16 turu rövanşında Real Madrid'e 3-1 yenilen Paris Saint-Germain'in dünyaca ünlü iki futbolcusuyla çekilen fotoğraflarını yayınladı.

Fenomenin yedi milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı Lionel Messi ve Neymar paylaşımı, 500 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Fotoğraflardaki bir detay ise sosyal medyada gündem oldu.

'Fenomenler Ne Giymiş' Instagram hesabına göre; Lionel Messi'nin üzerindeki sweat 14 bin 700 TL. Paylaşımda neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen 26 yaşındaki Reymen'in ceketi ise bin 900 TL.

Yusuf Aktaş, geçtiğimiz ay Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı. Valeden özel yaptırdığı modifiyeli aracını alan şarkıcı, basın mensuplarının sorularına yanıt vermişti.

Ünlü YouTuber, alışveriş yapmayı sevdiğini belirterek, "Kazanıyorum, harcıyorum, alışveriş motivasyon oluyor" diye konuştu. Story'de paylaştığı saat için "Satın mı aldnız?" sorusuna ise, "Neden olmasın?" diyen Reynmen, modifiyeli cipiyle Nişantaşı’ndan ayrılmıştı.