magazin haberleri

Reyting sonuçları 11 Şubat 2019 Pazartesi

Reyting sonuçları 11 Şubat 2019 Pazartesi

Reyting sıralaması Pazartesi günü TV izleyicisi ile buluşan projeler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Söz, Çukur, Vuslat ve Yasak Elma gibi dizilerin ekranda olduğu gecede Survivor da sıralama için mücadele etti. Peki, yeni haftanın ilk gününde reyting sonuçları neler oldu?

Reyting sonuçları 11 Şubat 2019 Pazartesi günü ekranda yerini alan diziler ve yarışma programlarının elde ettikleri share oranlarını gösterdi. Yeni haftanın ilk gününde kazanan yine dizi projeleri olurken Survivor kendisine 6. sırada yer bulabildi. İşte dizilerde bu hafta yaşananlar ve dizilerin elde ettikleri sıralamalar…

Söz son bölümde yaşanan gelişmeler şöyle; Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir. Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır.

REYTİNG SONUÇLARI 11 ŞUBAT 2019


ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya geldiği bölümde Çeto’nun isteği İdris’i önemli bir karar aşamasına getirecek. Yamaç ve İdris’in seçimi sonucunda Karakuzular, Çukur’a geri dönecek. Bu durum karşısında Cumali ve Salih, öfkeden deliye dönecek. Vicdan azabı çeken Metin ile Yamaç’ın mahalle kahvesindeki yüzleşmesi, Çukur’dakilere eski günleri hatırlatacak. Koçovalıların, Karakuzuların üstünde birilerinin olduğu şüphesi Çeto’nun talebiyle daha da güçlenecek. Cumali ve Salih’in attığı adım onları bir sürprize götürecek.

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız, Ender’le iş birliği yapmanın bedelini ağır ödeyince, ibresini Ender’e çevirir ve Ender’i hiç beklemediği yerden vurur. Alihan’a gelen sürpriz paket, onun tüm hayatını ve aldığı kararları sorgulamasını sağlar.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS