magazin haberleri

12 Mart 2019 Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu

12 Mart 2019 Salı gününe ait reyting sonuçları belli oldu © Pexels

Reyting sonuçları salı günü TV ekranlarında yaşanan rekabette hangi projelerin üst sıralarda yer aldığını gösterdi. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin rekabet halinde olduğu gecede günün kazananları yine diziler oldu. İşte 12 Mart 2019 Salı gününe ait total reyting sonuçları...

Reyting sıralaması yeni haftanın ikinci gününde hangi projelerin TV izleyicisi tarafından daha çok tercih edildiğini gösterdi. Yarışma programlarında eleme stresinin yaşandığı gecede önemli açıklamalar yapıldı. İşte ekrandaki projelerin son bölümlerinde meydana gelen olaylar ve reytinge ait sıralamalar…

Yüzleşme dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şöyle; Songül, kızı Gonca'nın acısını ve özlemini yaşarken, Fikret ise kasabada kaybettiği ne varsa hepsini geri almak için harekete geçer. Yıllar önce kaybolan kızı Gonca'nın Masal olduğundan emin bir şekilde Masal'ın kapısını çalar. Zümrüt'ün telefonun diğer ucunda Fikret ve Masal'ın konuşmasını duyması Masal'ın babasına Gonca olduğunu itiraf etmesine engel olur. Masal, Fikret'in arazilerini almak için bir de Songül'ü ikna etmeye çalışır.

12 MART TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


AB REYTİNG SONUÇLARI


SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Yunanistan takımında Tony, Simos ve Spyros haftanın eleme adayları adayları arasına yazılmıştı. yapılan oylama sonucu adaya veda eden isim ise Simos olarak açıklandı.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır. Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır. Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur.

 

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS