magazin haberleri

Reyting sonuçları 12 Şubat 2019 Salı

Reyting sonuçları 12 Şubat 2019 Salı

Reyting sıralaması salı günü ekranda olan projeler içerisinden hangilerinin daha çok izlendiklerini gösterdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde önemli gelişmelerin yaşandığı haftada İlyas zor durumda kaldı. Peki, diğer projelerin son bölümlerinde neler oldu ve reyting sonuçları nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları 12 Şubat 2019 Salı günü TV izleyicisinin beğenisine sunulan projeler arasından hangilerinin daha çok tercih edildiğini ortaya koydu. Dizilerin, haberler bültenlerinin ve yarışma programının rekabet içerisinde olduğu gecede kazanan yine diziler oldu. İşte dizilerde yaşananlar ve Salı gününe ait sıralamalar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde yaşanan gelişmeler şöyle; Hızır’ın İlyas’ın başına gelenlerden haberdar olmasının ardından yaşanacaklar merak konusu oldu. Hapishanede beklemediği bir anda saldırı altında kana İlyas ölüm kalım savaşı verecek. Hızır Çakırbeyli ise İlyas’ın durumuna nasıl bir çözüm üretebileceğini düşünecek.

12 ŞUBAT REYTİNG SIRALAMASI


KADIN DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Münir’in sesini hatırlayan Bahar, çocuklarını kaçıran adamın o olduğunu anlar. Her şeyi parça parça hatırlayan Bahar, bu işin içinde Pırıl’ın da olduğunun farkına varır ve ona asla unutamayacağı bir ders verir. Ama bu dersi verirken ona verdiği sözü de tutmayacaktır. Çünkü Bahar’ın hayatta tek affedemeyeceği şey birinin çocuklarına zarar verme düşüncesidir. Pırıl’ın ve Münir’in planlarını öğrenen Sarp ise deliye döner ve artık onları hayatında istemediğini söyler. Ama Pırıl, Bahar’ın tüm suçlamalarını kabul edecek midir? Sarp’ın Ali ve Ömer hakkındaki konuşması ise akıllara başka bir soru getirecektir. Ali ve Ömer gerçekten Sarp’ın çocukları mı? Artık evini ve ailesini çok özleyen Bahar onlara ulaşmanın bir yolunu bulur. Beklenmedik bir kişinin Bahar’a cevap vermesiyle işler iyice karışacaktır.

SURVİVOR’DA ELEME HEYECANI

Türk takımı yarışmacıları arasından 3 ismin eleme heyecanı yaşadığı haftada Survivor’a veda eden isim ortaya çıktı. Eleme potasında olan Kader yarışmaya veda ederken takım arkadaşlarına sert ifadeler kullandı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS