magazin haberleri

Reyting sonuçları 13 Mart 2019 Çarşamba

Reyting sonuçları 13 Mart 2019 Çarşamba  © Pexels

Reyting sonuçları çarşamba günü diziseverlerin beğenisine sunulan projeler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin üst sıralarda yer alabilmek için mücadele ettiği gecede kazananlar yine diziler oldu. Peki, 13 Mart 2019 total reyting sonuçları neler oldu?

Reyting sıralaması çarşamba akşamının kazananlarını gösterdi. TV ekranlarında yerini alan projelerin son bölümlerinde önemli gelişmelerin yaşandığı günde sıralamalar da şekillendi. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler oldu ve reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

TRT1 ekranlarında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde meydana gelen olaylar şöyle; Alıncak’ın karşısına çıkan Ertuğrul Bey, Sultan Keykavus’u ona teslim edeceğini söyleyerek ağabeyi Gündoğdu’nun effedilmesini ve altınların izini sürmeyi bırakmasını istemişti. Olası bir başarısızlıkta Hülagü Han’ın gazabından korkan Komutan Alıncak, bu şartları kabul etmiş gibi gözükmüştü. Ertuğrul beyin işaret ettiği yerden Sultan Keykavus’u almaya giden Moğollar’ı bir sürpriz beklemekteydi...

Olayları dışarıdan izleyen Dragos, eski sultanı tanımış ve onu kaçırmak için moğol askerlerini öldürmüştü. Moğollar’a yardıma gelen Beybolat ve askerleri Dragos’un adamlarıyla uğraşırken Turgut, Bamsı ve Alpler Sultan Keykavus’u kaçırmış Beybolat’ın baş alpı Yınal’ı ve Komutan Alıncak’ın baş nökeri Subutay’ı öldürmüştü.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 13 MART 2019


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Tahir içinde büyüdüğü ailenin gerçek ailesi olmadığını öğrenir. Anne babasının katili Fikret'le yüzleşen Tahir için esas katil, bu günaha ortak olan Saniye'dir. Elindeki kozlarla Vedat'ı köşeye sıkıştıran Fikret, Tahir'in aklanmasını sağlar. Tahir ve Nefes konağa geri dönerken Vedat için yenilgiyi kabul etmek imkansızdır.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS