hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Reyting sonuçları 14 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu?

  Reyting sonuçları 14 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu
  expand

  Reyting sonuçları 14 Mayıs tarihinde ekrana gelen program ve diziler arasındaki rekabetin ardından belli oldu. Haber programları, diziler ve iftar programları reyting listesinde ön sıralarda yer aldı. Medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 14 Mayıs reyting sonuçları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Reyting sonuçları belli oldu. 14 Mayıs Salı günü ekrana gelen program ve diziler AB ve total kategoride ilk ona yerleşti. Televizyon izleyicileri özellikle de medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 14 Mayıs reyting sonuçları…

  TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 

  1             KADIN - FOX 

  2             ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ - ATV

  3             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER - FOX 

  4             SAHUR VAKİTLERİ - ATV 

  5             ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (ÖZET) - ATV  

  6             NİHAT HATİPOĞLU İLE İFTAR - ATV   

  7             SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN - TV8  

  8             MUGE ANLI ILE TATLI SERT - ATV          

  9             KADIN (ÖZET)

  10           LEKE KANAL D

  LEKE 5. BÖLÜM ÖZETİ

  Yasemin Mehmet'in tuzağına düşerek Fischer'dan duyduklarıyla şok geçirir. Olayın yaşandığı otele aynı anda Mehmet ve Cem gelir ve Yasemin oteli apar topar terk eder. Genç kız soluğu yetiştirme yurdunda bakıcılık yapan Nevin'in yanında alır. Yaşadıklarıyla şok yaşayan Yasemin, adeta yıkılmıştır. Yasemin, Mehmet'in kendisi ve Cem üzerinden oynadığı oyunda Cem'in Ceo olmasını engellemesi için bu durumu Cem'e anlamak istemez. Bu sırada Marin Marin'de yeni Ceo'nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Mehmet'in her türlü oyunlarına rağmen Ceo'luk görevini alabilmesi oldukça zorlaşır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştiren Birkan, Yasemin'in Serpil'e, Fischer'la olan olayın hesabını sorduğunda her şeyi duyar. Birkan ise Serpil'den bunun hesabını sorar. Belkıs'ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem'le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs'la yüzleşir.

  Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo'ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem'i açılışa davet eder. Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenmeye çalışır.

  KADIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif’in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arif’in, Bahar’ın Sarp’a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp’a açıkça söylemesi Sarp’ı oldukça kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir.

  Doruk’un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştıracaktır.

  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRGAMANI

  Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler. Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow