magazin haberleri

Reyting sonuçları 16 Nisan 2019 Salı

Reyting sonuçları 16 Nisan 2019 Salı © Pexels

16 Nisan 2019 reyting sonuçları dizi, yarışma programları ve haber bültenleri rekabetinde üst sıralarda yer alan projeleri gösterdi. Kanal D ekranlarının yeni dizisi Leke ilk bölümü ile diziseverleri ekrana kilitledi. Peki, projelerin yeni bölümlerinde neler oldu ve reyting sonuçları nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları yeni haftanın ikinci gününde TV’de olan yapımların elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Her hafta rekabetin tavan yaptığı salı gününde kazananlar yine dizi projeleri oldu. İşte bu hafta dizilerde meydana gelen olaylar ve reytingdeki sıralamalar…


Kanal D’nin yeni dizisi Leke’nin ilk bölümünde yaşanan olaylar şöyle; Yasemin, kardeşi Murat'la birlikte yetiştirme yurdunda büyümüştür. Hukuk fakültesinde okumakta aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Halen yetiştirme yurdunda olan işitme engelli kardeşinin ameliyatı için kısa sürede parayı bulması gerekmektedir.


Marine Marine Holding'in Ceo yardımcısı olan Cem genç bir iş adamıdır. Hayatını işe odaklı bir düzen üzerine kurmuştur. Çocukken kardeşi Arda ile birlikte, annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur. Cem'in bu karanlık geçmişi onda atlatamadığı travmalar bırakmıştır; aşka ve aile kavramına inanmadığı için kadınlara karşı mesafeli durmuştur. 


16 NİSAN TOTAL REYTİNG SONUÇLARI  1. KADIN

  2. EDHO

  3. FATİH PORTAKAL FOX ANA HABER

  4. MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

  5. SURVİVOR

  6. KADIN (ÖZET)

  7. ESRA EROL'DA

  8. ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA

  9. EDHO (ÖZET)

  10. LEKE DİZİSİ


EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.


KADIN DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker.  


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS