magazin haberleri

Reyting Total-AB sonuçları 19 Ekim 2018 | Hangi program birinci oldu?

Reyting Total-AB sonuçları 19 Ekim 2018 | Hangi program birinci oldu?

Televizyon programlarında reyting üzerinden reyting total-AB sonuçları, 19 Ekim 2018 verileri açıklandı, Arka Sokaklar mı, Kızım dizisi mi birinci oldu?

19 Ekim 2018 reyting sıralandırma sonuçları, Total-AB verileri açıklandı; reyting sıralaması üzerinden hangi program/dizi birinci oldu. Arka Sokaklar mı, Gülperi dizisi mi, Kızım mı, İstanbulu gelin mi?

Total verilerine göre ilk 5: Gülperi dizisi birinci olurken, ikinci sırada Arka Sokaklar dizisi yer aldı. Üçüncü sırada Fatih Portakal ile FOX ana haber, dördüncü sırada Arka Sokaklar Özet, beşinci sırada Kızım dizisi.


AB verilerine göre ilk beş: İstanbullu Gelin birinci sırada, Fatih Portakal ile FOX ana haber ikinci sırada, Payitaht Abdulhamid üçüncü sırada, kızım dördüncü sırada, Kızım dizisi beşinci sırada yer aldı.


Arka Sokaklar son bölüm: Altan'ın başında bulunduğu çete Mesut'un başına ödül koyar. Bu ödül yüzünden tüm kelle avcıları Mesut'un peşine düşer. Mesut bu olaya temkinli yaklaşır ve ekipten gizli bu olayla uğraşır. Sürekli arkasını kollamak zorunda kalan Mesut, bu durumdan kurtulmak için bir plan yapar. Bu planın içinde İzmir'den gelen ve bu çetenin içinde yer alan Halis Komiser de vardır. Amacı hem çete liderini yakalamak, hem de Halis'in iç yüzünü ortaya çıkarmaktır. Rıza Baba ve diğer ekip arkadaşları bu olayı sonradan öğrenirler. Plan sonuca ulaştığında ise, ekip için iş işten geçmiş olur.

Gülperi son bölüm: Gülperi Hasan’ın özgürlüğü ve mutluluğu için ondan vazgeçme kararı alıp, kendisini en kötü duruma yani Hasan’ı kaybetmeye hazırlamıştır. Hasan’ın ise kafasında başka bir plan vardır ve bu durum herkesin hayatını değiştirecektir. Kadir, Şeyma’nın kendisinden gizlediği her şeyi öğrendikten sonra çok sinirlenir ve yeni bir karar alır. Herkesin yaptıklarının bedeli ödemesini isteyen Kadir, gençlik anılarını hatırlamaya ve hayatında yaptığı tercihleri sorgulamaya başlar. Bedriye, üzerinde kurulan evlilik baskısına kendince kesin bir çözüm getirmeye çalışır. Gülperi hala aile olabilmek için tüm gücüyle çabalarken, bir yandan da bu uğurda çocuklarını korumak için hayatını tehlikeye sokacak bir olayla karşılaşır.

Kızım son bölüm: Öykü'nün yurda gitmesine son anda engel olan Demir, Candan'ın evine sürpriz bir alıcı çıkmasıyla birlikte artık orada kalamayacaklarına karar verir. Öykü ve Demir’in nereye gidecekleri henüz meçhulken Candan ve Öykü için ayrılık rüzgarları yeniden esmeye başlar. Demir, Uğur'u hapisten kurtarmak için çılgınca bir plan yapar ve hiç vakit kaybetmeden planını hayata geçirir. Demir, içinde olduğu karmaşık durumdan kurtulmak için hamle üzerine hamle geliştirirken, Cemal'in sinsi planlarına dahil olan gizemli bir kadın cevaplanması gereken yeni bir soruyu beraberinde getirir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS