hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Reyting sonuçları 21 Mayıs: İlk onda Ramazan programları ve diziler

  Reyting sonuçları 21 Mayıs: İlk onda Ramazan programları ve diziler
  expand

  Reyting sonuçları belli oldu. 21 Mayıs Salı günü ekrana gelen program ve diziler AB ve total kategoride ilk ona yerleşti. Televizyon izleyicileri özellikle de medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 21 Mayıs reyting sonuçları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Reyting sonuçları 21 Mayıs tarihinde ekrana gelen program ve diziler arasındaki rekabetin ardından belli oldu. Haber programları, diziler ve iftar programları reyting listesinde ön sıralarda yer aldı. Medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 21 Mayıs reyting sonuçları…

  REYTİNG SONUÇLARI - TOTAL 10

  1 KADIN FOX
  2 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV
  3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX
  4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
  5 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV
  6 KADIN (OZET) FOX
  7 SAHUR VAKITLERI ATV
  8 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8
  9 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
  10 SAHUR VAKITLERI ATV

  KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

  Doruk’un sünnetine giderken gelen polislerle beraber büyük bir şoka giren Sarp, polislerin onu neden tutukladığını merak etmektedir. Babalarının polisler tarafından götürülmesine şahit olan Nisan ve Doruk’u ise bu olay derinden etkilemiştir. Ama yanlarında Arif’in olması da en büyük şanslarından biridir.
  Sünnet hazırlıkları tam gaz devam ederken, Şirin yine ortalığı karıştıracak bir şey bulur ve yine fotoğraf meselesini açığa çıkarır. Pırıl ise bunun sonucunda Bahar’a her şeyi anlatmak zorunda kalır. Neye uğradığını şaşıran Bahar, artık Şirin’in kötülüklerinden bıkmış bir şekilde ondan hesap sorar. Ama Şirin bu tepki karşısında yine uslu durmayacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceyda ise beklemediği büyük bir sürpriz ile hayatının en mutlu anlarından birini yaşayacaktır.

  EDHO’DA TEHLİKELİ ANLAŞMAZLIK

  Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır. Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir. Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır. Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow