Reyting sonuçları 28 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 28 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 28 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 28 Mayıs günü yaşanan rekabetin ardından medya gündemini takip edenler ve özellikle de dizi izleyicileri tarafından merak ediliyor. Bu hafta sezon finali yapan tüm dizilerde olduğu gibi Kadın dizisi de reyting listesinde ilk ona girdi. Yine Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de ilk ona giren yapıtlar arasında yer aldı. İşte 28 Mayıs reyting sonuçları…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Reyting sonuçları 28 Mayıs tarihinde ekrana gelen program ve diziler arasındaki rekabetin ardından belli oldu. Haber programları, diziler ve iftar programları reyting listesinde ön sıralarda yer aldı. Medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 28 Mayıs reyting sonuçları…

REYTİNG SONUÇLARI - TOTAL 10

1 KADIN FOX

2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

3 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV

4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

5 SAHUR VAKITLERI ATV  

6 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV  

7 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV  

8 KADIN (OZET) FOX

9 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8

10 YEMİN KANAL 7

ÇAKIRBEYLİ AİLESİNE KÖTÜ SÜRPRİZ

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber