magazin haberleri

Reyting sonuçları 9 Kasım 2018 Cuma

Reyting sonuçları 9 Kasım 2018 Cuma

Aşk ve Mavi, Payitaht Abdülhamit, Arka Sokaklar ve İstanbullu Gelin 9 Kasım reyting sonuçları için mücadele etti. Cuma günü ekranda olan projelerin reyting sıralamaları sabah saatlerinde diziseverlerle paylaşıldı. Peki, hafta içinin son gününde total reyting sonuçları neler oldu?

Reyting sonuçları ve 9 Kasım’a ait sıralamalar açıklandı. Yeni sezonların başlamasının ardından kıyasıya rekabetin yaşandığı reytinglerde günün kazananı izleyicilerin tercihleri sonrasında belirlendi. İşte TV ekranlarında yerini alan projelerin son bölümlerinde yaşananlar ve cuma gününün sıralamaları…

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


AB REYTİNG SIRALAMASI


ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet’in hemşire kılığında Adli Tıp’a geldiğini tespit etmiştir. Nimet’in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet’e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemal ve İsmet, annelerini öldüren Elmas'a öfke doludurlar. Onu adalete teslim etmek istemezler. Eve dönen Elmas'ı yakalayıp ormanlık bir alana götürürler. Cemal, Elmas'ın cezasını kendi elleriyle vermek istemektedir. Mavi, yanında çalışan kızlardan birinin eşinden şiddet gördüğünü öğrenince kızı bu beladan kurtarmak ister ancak kızın kocası Mavi'nin başına bela olur. Yaman, Mavi'ye yardım etmeye karar verir. Yüksel, bu duruma çok bozulur. Cemal'i takip eden Galip önemli bir bilginin sahibidir. Ona yolladığı bir zarf Cemal'in dünyasını başına yıkar. Cemal için kabus dolu günler başlar.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS