magazin haberleri

9 Mart reyting sonuçları belli oldu, yeni dizi ilk sınavını verdi

9 Mart reyting sonuçları belli oldu, yeni dizi ilk sınavını verdi © Pexels

Reyting sonuçları cumartesi günü TV ekranlarında olan diziler ve yarışma programları içerisinden daha fazla tercih edilenleri gösterdi. Yarışma programlarının diziler ve haber bültenleri ile karşı karşıya geldiği gecede bu kez kazanan yarışmalar oldu. Peki, 9 Mart reyting sonuçları cumartesi günü nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları 9 Mart 2019 günü ekranda yerini alan Survivor, Erkenci Kuş, Bir Aile Hikayesi, Kalk Gidelim ve İkizler Memo Can gibi projelerin elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Dizilerin son bölümlerinde yaşanan gelişmeler ise TV izleyicisini ekran başına kilitledi. İşte dizilerde yaşanan önemli gelişmeler ve reytingde elde edilen sonuçlar…

Survivor son bölümde yaşanan gelişmeler şöyle; Survivor 2019'da dün akşam 21. bölüm yayınlandı ve oynanan dokunulmazlık oyunu yine nefesleri kesti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu  kazanan takım ise Türkiye oldu. Erzak oyunu için mücadele eden takımlar arasında kazanan taraf yine Türkiye oldu.

9 MART 2019 TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Aynı gün otuz beşine basan dört insan. Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere. Cem çok sevdiği karısı Reyhan’la doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Fazla kilolarıyla başı dertte olan Beste, otuz beşinci doğum gününde hayatını sorgular. Hala bekar ve işsizdir. Ama artık değişim vaktidir, cesaretini toplayıp internetten sözleştiği biriyle pastanede buluşmaya karar verir.

10 MART REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Can ve Sanem’in buzhanede kalmaları barışmalarını sağlamadığı gibi daha da inatlaşmalarına sebep olur. İkisi de birbirlerini kıskandırmak için resmen bir yarışa girerler. Bu arada Sanem Polen’e, Can da Yiğit’e iyice sinir olmaya başlamıştır. Polen ve Yiğit aralarına dahil olmaya devam ettikçe, Can ve Sanem’in kıskançlık krizleri ve inatlaşmaları devam eder. Bu inatlaşmalara daha fazla dayanamayan Can çözümü Sanem’i kaçırmakta bulur.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS