magazin

Rihanna'nın sevgilisi evli çıktı

  1. Magazin
Rihanna'nın sevgilisi evli çıktı

İngiliz basını Rihanna'nın 6 ay boyunca gizli tuttuğu ilişkisi hakkında bomba bir iddiayı gündeme getirdi. Rihanna'nın Suudi iş adamı sevgilisi Hassan Jameel'in evli olduğu konuşuluyor.Rihanna'nın milyarder sevgilisi Hassan Jameel'in resmi olarak evli olduğu iddia ediliyor.
Toyota'nın Suudi Arabistan distribütörü olan aile şirketinde başkan yardımcısı olarak görev yapan ve net geliri 1,5 milyar dolar olan Suudi işadamı ile Rihanna, yaz başında İspanya tatilinde havuzda samimi görüntülerinin yayınlanmasıyla gündeme gelmişti.
İlişkiden aylar sonra, İngiliz The Sun gazetesi, milyarder işadamının ünlü şarkıcıyla tanışmadan önce evli olduğunu yazdı. Gazete, Jameel’in saygın sanat eksperi Lina Lazaar ile 2012 yılında Paris Opera House’da evlendiğini belirtti.

2016 yılında şarkıcı Drake ile aşk yaşayan Rihanna, Hassan Jemaal ile olan ilişkisini saklı tutmuş, haziran ayında Ibiza tatilinde görüntülenmeleriyle ikilinin ilişkisi açığa çıkmıştı.

Rihanna, Jemaal’in ilk ünlü sevgilisi değildi. Jemaal, daha önce ünlü süper model Naomi Campbell ile de birlikte olmuştu. İkilinin Temmuz 2016’da birlikte fotoğrafları yayınlanmıştı. Arap işadamının ünlülerle olan ilişkileri manşetlerde yer alsa da Lina Lazaar ile olan evliliği daha önce hiç gün ışığına çıkmamıştı.


The Sun gazetesine konuşan kaynaklar, “Hassan, özel hayatını saklayan biri. Evliliği, Rihanna’yla tanışmadan önce bitti. Hatta Lina’nın yeni bir sevgilisi bile var” dedi. Öte yandan Rihanna’nın arkadaşları, Jemaal ile ‘gerçek bir ilişki’ yaşadıklarını, gözlerden uzak durmayı tercih ettiklerini ve birlikte çok iyi zaman geçirdiklerini söylemişti.10 / 10
Rihanna'nın sevgilisi evli çıktı
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS