Sadakatsiz Ceren kimdir, kaç yaşında? Sümeyye Aydoğan kaç yaşında, instagram adresi ne?

A A

11.05.2022 - 18:53 Son Güncelleme:

Sadakatsiz dizisinin yeni sezon oyuncuları merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinde Ceren karakteri yeni sezonda dikkat çekiyor. Ceren karakteri Selçuk ile yakınlaşmaktadır. Sadakatsiz dizisinde Ceren'e Sümeyye Aydoğan'ın hayat verdiği biliniyor. Peki ama Sadakatsiz dizisinin Ceren'i kimdir?

Sadakatsiz Ceren kimdir, kaç yaşında? Sümeyye Aydoğan kaç yaşında, instagram adresi ne?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de Ceren karakteri gündem oldu. Sümeyye Aydoğan, Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ceren karakteri, Selçuk ve Nil'i çok sıkı takip etmektedir. İşte Ceren karakteri hakkında bilinenler...

Sadakatsiz Ceren kimdir? 

Selçuk'un yeni restoranında işe başlayan Nil, Selçuk'un kız arkadaşı olduğunu acı bir şekilde öğreniyor. Selçuk'un sevgilisi Ceren, aralarındaki soğuk rüzgarların sebebini anlamaya çalışıyor. Nil'in yeniden ortaya çıkmasıyla Selçuk'u kaybetme korkusu yaşayan Ceren, onları yakın markaja alıyor. Peki Selçuk, nasıl bir karar verecek? Nil ile yeniden bir başlangıç yapabilecek mi? Yoksa Ceren'le olan ilişkisini devam mı ettirecek?

Sadakatsiz yeni bölüm özeti şu şekildedir: 

Hastanede yaşadığı problem karşısında gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan Asya’nın hamlesi, herkesi ters köşeye düşürür. Asya’nın aklına soktuğu şüphe Derin’i Volkan ile yüzleşmeye iterken, Gönül Asya’nın gidişine engel olmaya yine de kararlıdır. Ceren konusunda köşeye sıkışan Selçuk, Nil ile mutlu olabileceği bir çare arar.