Şafak Sezer: Bitti o işler!

Şafak Sezer: Bitti o işler!

Şafak Sezer: Bitti o işler!

'Kolpaçino' serisinin yıldızı Şafak Sezer, önceki akşam City's Nişantaşı çıkışı görüntülendi. 52 yaşındaki komedyen, koronavirüs pandemisinin de etkisiyle sinema salonları döneminin bittiğini savundu.

Gözündeki kızarıklık nedeniyle sevenlerini korkutan Şafak Sezer, "Kötü bir durum yok. Küçük bir operasyon geçirdim. İyileşme sürecindeyim" açıklamasını yaptı.

Yeni filmi için senaryo yazdığını belirten Sezer, "Yazdık, çekmeye başladık. Önümüzdeki sezon seyirciyle buluşuruz" sözleriyle, yeni filmin heyecanını yaşadığını söyledi.

Sinema salonları döneminin bittiğini dile getiren oyuncu, "Artık seyirciyi evden çıkaramıyoruz. Kimse sinema salonlarına gitmiyor. Her şey evde ve telefonda" dedi.

Şafak Sezer, "Önümüzdeki dönemlerde 'Nerede oynadın?', 'Telefonda oynadım' olacak. Televizyon melevizyon unutalım artık, bitti o işler" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda ekip arkadaşlarıyla yemeğe çıkan Şafak Sezer, birçok projede birlikte rol aldığı usta oyuncu Aydemir Akbaş'ı havaya kaldırarak götürmüştü.

Ünlü komedyen, “Aman Sabri abimizin (Akbaş'ın 'Kolpaçino' serisindeki karakteri) ayağı yere değmesin o bizim için çok kıymetli” derken, ortaya ilginç görüntüler çıkmıştı.